Mistrzostwa Europy w Pilce Recznej Mezczyzn 2018

 

Jeszcze kilka dni temu zaczynaliśmy zmagania o tytuł najlepszego zespołu w Europie, a tu już powoli turniej w Chorwacji zmierza ku końcowi. Niestety dla gospodarzy Mistrzostwa Europy 2018 nie okazały się dobrym turniejem. Chorwaci zagrają tylko w meczu o 5 miejsce, tylko bowiem tradycje oraz ambicje tego narodu sięgają znacznie wyżej. O medale zagrają inni. W piątek czekają nas mecze półfinałowe, szykuje się walka na całego!

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Typy: Forum Bukmacherskie Fbuk.com

Wczesnym popołudniem kiedy jeszcze większość z nas będzie w drodze powrotnej z pracy czy też szkoły/uczelni zacznie się mecz Chorwatów z Czechami, którego stawką będzie 5 miejsce, ale to jedynie preludium przed późniejszymi zmaganiami, czyli meczami półfinałowymi. Walka zapowiada się na całego. Oto plan gier na piątek wraz z kursami polskiego legalnego bukmachera LV BET:

 Polfinaly ME w pilce recznej Typy LV BET

 

½ finału EURO

Bukmacherzy dość jasno i klarownie wypowiedzieli się w kwestii faworytów półfinałów, mowa o kursach jakie wystawili na owe mecze. Ich zdaniem Dania oraz Francja powinny wygrać dzisiejsze mecze i czeka nas taki właśnie finał. Czy potwierdzenie znajdziemy na parkiecie? Duńczycy wyszli z pierwszego miejsca w grupie. Skandynawska rywalizacja Duńczyków ze Szwecją zapowiada się na mecz na styku, zadecydują detale. W meczu Francji z Hiszpania bliżej nam znacznie do opinii analityków firmy LV BET, my także sądzimy, że Francja jako potęga piłki ręcznej w ostatniej dekadzie ten mecz wygra i zamelduje się w wielkim finale. Na to wskazuje logika, ale piłka ręczna często wymyka się z ram jakiejkolwiek logiki. Decydują gwiazdy. Hansen i Karabatić, wielkie gwiazdy Danii i Francji, czy po prowadzą swoje zespoły do finału, który rozegrany zostanie w niedzielę? Naszym zdaniem tak. W półfinałach typujemy więc Francję + Danię.