Zakłady Bukmacherskie Totolotek Logo

 

Zakłady Bukmacherskie

Powiązany ze słynnym Intralotem, brand działa w Polsce aż od 1992 roku. Niegdyś znany pod nazwą Toto-Mix jest w tej grupie bukmacherów z kategorii znanych na rynku. Problematyczna wydawała się sytuacja z cofnięciem licencji z Ministerstwa Finansów w pewnym momencie, niemniej szybko marka odzyskała swoją pozycję. Obecnie Totolotek to ponad 400 punktów naziemnych.

Totolotek.pl to kolejny z konkurentów na rynku internetowym. Strona prowadzona jest solidnie, choć czasami można doczepić się w kwestii przejrzystości. Mianowicie chodzi o zbyt dużą gęstość na niektórych szczeblach. Niemniej nie jest to nadto uciążliwe i gra jest swobodna i nie przeszkadza klientowi w wybraniu odpowiednich selekcji. Oferta LIVE porównywalna do konkurencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

Wyższe wygrane o 6%

Totolotek Jak wygrac wiecej

 

Skorzystaj z nowej promocji u bukmachera Totolotek i zgarnij 6% więcej do każdego zakładu! Wystarczy ściągnąć wersję mobilną i cieszyć się z obstawiania.

Ponadto dostaniesz freebet 5 PLN od Totolotka, za pierwszy zagrany kupon w aplikacji mobilnej.

Szczegóły

 

Bonus Powitalny 700 zł na Start + FreeBet 10 zł

Totolotek Bonus Powitalny 700 zl

 

Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 700 zł !

Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 10 zł na grę.

Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej – sprawdź nas teraz!

Szczegóły

 

Bonus King

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Bonus King

Totolotek codziennie serwuje swoim graczom bonusową atrakcję, dzięki kalendarzowi promocji sportowych – Bonus King każdego dnia odbierasz bonus na swoje konto gracza.

 Szczegóły

 

Poleć Przyjaciela

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Poleć Przyjaciela

Spraw radość sobie i swoim przyjaciołom naszą najnowszą ofertą. Od teraz możesz polecić komuś z przyjaciół grę w Totolotku, a w zamian skorzystacie wszyscy - Ty dostaniesz Bonus 100 zł za polecenie, a Twoi poleceni przyjaciele Bonus Powitalny 500 zł!

Szczegóły

 

VIP Club

Totolotek vip club Baner

Wyjątkowi klienci, zasługują na wyjątkowe traktowanie. Z tego względu Totolotek stworzył strefę VIP Club. To komfort użytkowania i wiele dodatkowych korzyści.

Szczegóły

 

Bet Club

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Bet Club

Bet Club to klub gracza dla Klientów Totoloteka. Biorąc udział w programie każda postawiona złotówka w zakładach Toto-Mix Live, Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing, konnych to punkty, które można wymieniać w sklepie na liczne nagrody rzeczowe lub bonusy produktowe. Łączna wartość nagród w Bet Club to kilkaset tysięcy złotych!

Szczegóły


Ponadto firma oferuje jeszcze kilka ciekawych ofert:

W każdej z tych promocji do zdobycia cenne nagrody pieniężne jak i przeróżne gadżety.

 

Rejestracja

Partner Intralotu nie odbiega w żaden sposób od pozostałych firm na tej płaszczyźnie. Poniższy formularz to standard, a i pozostała część weryfikacji nie posiada udziwnień. Mianowicie: rejestracja oraz potwierdzenie maila i tożsamości.

 

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Rejestracja

 

Depozyt

Do Totolotka środki wpłacimy za pomocą standardowego przelewu bankowego, jak i również za pomocą:

Środki znajdą się szybko na koncie gracza, choć przydałaby się możliwość wpłaty za pomocą karty kredytowej.

 

Zakłady Live

Niestety, ale Totolotek w kwestii zakładów na żywo odbiega zdecydowanie od konkurencji w Polsce, która posiada zakłady na żywo. Zaledwie kilka zdarzeń w porównaniu do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu o niszowej godzinie u konkurentów. To jedna z bolączek tego bukmachera.

 

Typy na Żywo Totolotek Live


Kursy czasami są atutem po stronie niegdysiejszego Toto-Mixa. Ale jednak mała liczba wydarzeń czy też brak transmisji LIVE daje mało atutów po stronie tej firmy. Najważniejsze, że mają jednak te zakłady LIVE. Jest to standard.

 

Typy na Żywo Totolotek Live 2

 

Totolotek Mobilnie

Na stronę bukmachera wejdziemy za pomocą:

W kwestii platformy Totolotek niestety ulega konkurencji. Jednak aplikacja mobilna jest na bardzo wysokim poziomie i widać marka na razie poszła jedynie w tym kierunku.

  • kompletna oferta na wszystkie sporty
  • wszystkie rodzaje zakładów
  • zakłady LIVE
  • dostępność 24 h
  • uniwersalne rozwiązanie na wszystkie urządzenia

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Mobilnie 

 

Dodatkowe informacje

Totolotek w ostatnich latach został partnerem dwóch klubów. Mianowicie Jagiellonii Białystok oraz Lechii Gdańsk. Ponadto sponsorują pojedyncze zdarzenia sportowe w Polsce. Jeśli chodzi o suport to nie ma się czego przyczepić. Szybko odpowiadają na maile, na czacie nie ma sytuacji by problem nie został rozwiązany. Jako, że jest to standard warto dodać, że spełniają go odpowiednio. Ponadto do dyspozycji jest również kontakt telefoniczny. Brakuje natomiast odpowiedniego kontaktu z klientem poprzez portale społecznościowe.

 

Licencja

TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

 

Siedziba i kontakt

Totolotek S.A.

ul. Taneczna 18 b

02-829 Warszawa

tel. +48(022) 321 03 00 fax. +48 (022) 321 03 31

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

Totolotek to uznana firma na polskim rynku. Działa już ponad 20 lat i widać, że potrafią zadbać o swoją markę odpowiednio. Niezła, acz trochę trudna do obrotu promocja na start. Są jednak niuanse, które na pewno są do poprawy jak współpraca na portalach społecznościowych, więcej metod wypłat. Jednak jako, że działają już tyle lat i są dość zaufaną marką możemy dać następującą ocenę: 6/10