Zakłady Bukmacherskie Totolotek Logo

 

Zakłady Bukmacherskie

Powiązany ze słynnym Intralotem, brand działa w Polsce aż od 1992 roku. Niegdyś znany pod nazwą Toto-Mix jest w tej grupie bukmacherów z kategorii znanych na rynku. Problematyczna wydawała się sytuacja z cofnięciem licencji z Ministerstwa Finansów w pewnym momencie, niemniej szybko marka odzyskała swoją pozycję. Obecnie Totolotek to ponad 400 punktów naziemnych.

Totolotek.pl to kolejny z konkurentów na rynku internetowym. Strona prowadzona jest solidnie, choć czasami można doczepić się w kwestii przejrzystości. Mianowicie chodzi o zbyt dużą gęstość na niektórych szczeblach. Niemniej nie jest to nadto uciążliwe i gra jest swobodna i nie przeszkadza klientowi w wybraniu odpowiednich selekcji. Oferta LIVE porównywalna do konkurencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

 

Bonus Powitalny 1000 PLN + FreeBet 20 PLN

Totolotek Bonus Powitalny 1000 PLN baner

Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 1000 zł! Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę.

Szczegóły

 

 

Tniemy Podatek 6/12 %

totolotek tniemy podatek

Wygrywaj więcej, od teraz to łatwiejsze niż myślisz! Ty grasz, my tniemy podatek.  Obstawiaj tak jak lubisz i obniż swój podatek o 12 % grając mobilnie lub o 6 % grając na stronie www.totolotek.pl

Szczegóły

 

 

Gram Grubo

Totolotek Gram Grubo baner

Ach, ten okropny podatek, pozbądź się go! Zagraj kupon prosty TotoMix lub Live i zwiększ wygraną o 12%. Tylko na Totolotek.pl nie odczujesz ręki fiskusa! Promocja ważna w piątki. Promocja dostępna jest również na spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Szczegóły

 

 

Poleć Przyjaciela

totolotek polec przyjaciela

Spraw radość sobie i swoim przyjaciołom naszą najnowszą ofertą. Od teraz możesz polecić komuś z przyjaciół grę w Totolotku, a w zamian skorzystacie wszyscy - Ty dostaniesz Bonus 70 zł za polecenie, a Twoi poleceni przyjaciele Bonus Powitalny" do 500 zł + 20 zł freebet!

Szczegóły

 

 

VIP Club

Totolotek vip club Baner

Wyjątkowi klienci, zasługują na wyjątkowe traktowanie. Z tego względu Totolotek stworzył strefę VIP Club. To komfort użytkowania i wiele dodatkowych korzyści.

Szczegóły

 

 

Bet Club

Totolotek Bet Club

W naszym nowym klubie gracza wystarczy obstawiać zakłady i zbierać punkty, które można wymieniać w sklepie na nagrody rzeczowe i produktowe w postaci darmowych zakładów lub wyższych wygranych. W Bet Clubie możesz również wygrać nagrodę główną w postaci atrakcyjnego wyjazdu.

Szczegóły

 


Ponadto firma oferuje jeszcze kilka ciekawych ofert:

W każdej z tych promocji do zdobycia cenne nagrody pieniężne jak i przeróżne gadżety.

 

Rejestracja

Partner Intralotu nie odbiega w żaden sposób od pozostałych firm na tej płaszczyźnie. Poniższy formularz to standard, a i pozostała część weryfikacji nie posiada udziwnień. Mianowicie: rejestracja oraz potwierdzenie maila i tożsamości.

 

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Rejestracja

 

Depozyt

Do Totolotka środki wpłacimy za pomocą standardowego przelewu bankowego, jak i również za pomocą:

Środki znajdą się szybko na koncie gracza, choć przydałaby się możliwość wpłaty za pomocą karty kredytowej.

 

Zakłady Live

Niestety, ale Totolotek w kwestii zakładów na żywo odbiega zdecydowanie od konkurencji w Polsce, która posiada zakłady na żywo. Zaledwie kilka zdarzeń w porównaniu do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu o niszowej godzinie u konkurentów. To jedna z bolączek tego bukmachera.

 

Typy na Żywo Totolotek Live


Kursy czasami są atutem po stronie niegdysiejszego Toto-Mixa. Ale jednak mała liczba wydarzeń czy też brak transmisji LIVE daje mało atutów po stronie tej firmy. Najważniejsze, że mają jednak te zakłady LIVE. Jest to standard.

 

Typy na Żywo Totolotek Live 2

 

Totolotek Mobilnie

Na stronę bukmachera wejdziemy za pomocą:

W kwestii platformy Totolotek niestety ulega konkurencji. Jednak aplikacja mobilna jest na bardzo wysokim poziomie i widać marka na razie poszła jedynie w tym kierunku.

  • kompletna oferta na wszystkie sporty
  • wszystkie rodzaje zakładów
  • zakłady LIVE
  • dostępność 24 h
  • uniwersalne rozwiązanie na wszystkie urządzenia

Zakłady Bukmacherskie Totolotek Mobilnie 

 

Dodatkowe informacje

Totolotek w ostatnich latach został partnerem dwóch klubów. Mianowicie Jagiellonii Białystok oraz Lechii Gdańsk. Ponadto sponsorują pojedyncze zdarzenia sportowe w Polsce. Jeśli chodzi o suport to nie ma się czego przyczepić. Szybko odpowiadają na maile, na czacie nie ma sytuacji by problem nie został rozwiązany. Jako, że jest to standard warto dodać, że spełniają go odpowiednio. Ponadto do dyspozycji jest również kontakt telefoniczny. Brakuje natomiast odpowiedniego kontaktu z klientem poprzez portale społecznościowe.

 

Licencja

TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

 

Siedziba i kontakt

Totolotek S.A.

ul. Taneczna 18 b

02-829 Warszawa

tel. +48(022) 321 03 00 fax. +48 (022) 321 03 31

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

Totolotek to uznana firma na polskim rynku. Działa już ponad 20 lat i widać, że potrafią zadbać o swoją markę odpowiednio. Niezła, acz trochę trudna do obrotu promocja na start. Są jednak niuanse, które na pewno są do poprawy jak współpraca na portalach społecznościowych, więcej metod wypłat. Jednak jako, że działają już tyle lat i są dość zaufaną marką możemy dać następującą ocenę: 6/10