eToto logo

 

Zakłady Bukmacherskie

eToto to jedna z lepszych firm oferujących legalne zakłady wzajemne na polskim rynku bukmacherskim. Marka działa od 2011 roku i obecnie posiada kilkadziesiąt punktów stacjonarnych na terenie całej Polski. eToto zostało założone w Warszawie i mimo mniejszej popularności wobec konkurencji, całkiem nieźle radzi sobie na rodzimym rynku.

eToto.pl to również internetowa wersja tego bukmachera, którego witryna wygląda niezwykle przejrzyście. Jest dość podobna do konkurentów zza granicy. Sporym atutem na pewno jest bogata oferta bonusów i freebetów jak również rozbudowana sekcja zakładów Live. Bez żadnych problemów możemy także obstawiać zakłady u tego bukmachera na urządzeniach mobilnych.

 

Spis treści[Ukryj]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy 

 

Bonus na Start do 1000 PLN

eToto Bonus na Start

2 października polski bukmacher eToto wystartował z nową ofertą powitalną, w której łącznie za swoje dwa pierwsze depozyty klient może otrzymać 1000 zł.

Szczegóły

 

FreeBet 25 PLN

eToto FreeBet Mobile Baner

FreeBet 25 zł do wykorzystania na urządzeniach mobilnych.

Szczegóły

 

 

Rejestracja

Proces rejestracji w zakładach bukmacherskich eToto jest bardzo prosty i intuicyjny. Cała ta czynność nie powinna nam zabrać więcej niż 5 minut naszego czasu.

 eToto Rejestracja

 

Depozyt

Tutaj sytuacja wygląda następująco. Marka eToto.pl zezwala na dokonanie depozytu jedynie poprzez popularne Przelewy24. Nie jest to co prawda dramat, ale firma mogłaby się postarać o większą liczbę dokonania depozytu jak dotpay czy skrill.

 

 Zakłady Bukmacherskie eToto Depozyt

 

Zakłady Live

eToto posiada dość rozbudowaną ofertę zakładów Live. Obstawiać możemy wszystkie popularniejsze dyscypliny sportowe.

eToto Zaklady Live

 

eToto Mobilnie

W tej kwestii marka absolutnie nie odstaje od konkurencji. Poza typową stroną mobilną, mamy zaproponowanych przez bukmachera bardzo wiele bonusów i FreeBetów do wykorzystania właśnie w aplikacji mobilnej. Ponadto czytelny interfejs jak i przejżysta szata graficzna bardzo ułatwia korzystanie z aplikacji.

eToto Aplikacja Mobilna

Nic nie musisz pobierać, po prostu odwiedź etoto.pl na smartfonie lub tablecie i korzystaj ze specjalnych ofert!

  • Wyjątkowe bonusy i konkursy na urządzenia mobilne
  • Ogrom meczów prelive
  • Pełna oferta live

 

Dodatkowe informacje

Sporym atutem dla eToto jest sponsoring jednej z najlepiej grających na polskim podwórku ekip, mianowicie wicemistrza kraju, Piasta Gliwice. Ta umowa gwarantuje rozpoznawalność marce. W kwestiach pomocy technicznej dostępne są jedynie mail oraz telefon. Co daje nam ponownie niższy standard. W portalach społecznościowych znajdziemy eToto i radzi sobie przeciętnie. Jednak nie można ujmować prowadzeniu fanpejdża.

 

Zakłady Bukmacherskie eToto Sponsor

 

Licencja

ETOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

 

Siedziba i kontakt

E-Toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. spółka utworzona w Polsce, z siedzibą w Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

Kontakt do biura: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 513 321 174

Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

Mocną stroną eToto jest na pewno bonus startowy oraz przyzwoicie wyglądająca witryna, a także możliwość wpłaty poprzez Przelewy24. Czytelna szata graficzna, bogata oberta FreeBetów jak i rozbudowany dział zakładów live, na pewno zachęca do rejestracji u tego bukmachera. Tym samym firma zostaje przez nas oceniona na: 7,5/10.