Zakłady Bukmacherskie eToto Logo

 

Zakłady Bukmacherskie

eToto to jeden z nowszych firm oferujących zakłady wzajemne na rynku. Firma działa od 2011 roku i obecnie posiada 30 punktów naziemnych w całej Polsce. eToto zostało założone w Warszawie i mimo mniejszej popularności wobec konkurencji radzi sobie na rynku całkiem nieźle.

eToto.pl to oczywiście internetowa wersja strony, która wygląda niezwykle przejrzyście. Jest dość podobna do konkurentów zza granicy. Nie ma żadnych problemów by odnaleźć szukaną selekcję. Mankamentem i to sporym wydaje się być brak oferty zakładów na żywo co na pewno mocno obniża prestiż marki. Oferta również odbiega od tej u konkurencji.

 

Spis treści[Ukryj]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy 

 

KasoZwrot

eToto KasoZwrot Baner

Gdy wygrasz, wypłacimy Ci wygraną. Jeżeli Ci się nie uda, Zwrócimy Ci 100 % stawki do kwoty 100 złotych. Możesz dokonać wypłaty lub grać dalej! Ty decydujesz!

Szczegóły

 

 

Bonus 5+

Zakłady Bukmacherskie eToto Bonus 5+

 

Bonus 5+, który przy większej liczbie selekcji może zwiększyć nam wygraną.

Szczegóły

 

Negocjuj Kursy

eToto daje nam również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jeżeli twój zakład prosty ma maksymalnie 3 zdarzenia i chcesz zagrać za min 500zł, to zapytaj sprzedawcę o możliwość podniesienia kursu.

 

 Zakłady Bukmacherskie eToto Negocjuj Kursy

 

Rejestracja

Tutaj nie ma żadnych uprzykrzeń ze strony eToto.pl. Poniżej prezentujemy pierwszy etap rejestracji. W kolejnych krokach musimy podać standardowe dane osobowe, potwierdzić mail oraz swoją tożsamość poprzez przesłanie odpowiednich dokumentów.

 Zakłady Bukmacherskie eToto Rejestracja

 

Depozyt

Tutaj sytuacja wygląda następująco. Marka eToto.pl zezwala na dokonanie depozytu jedynie poprzez popularne Przelewy24. Nie jest to co prawda dramat, ale firma mogłaby się postarać o większą liczbę dokonania depozytu jak dotpay czy skrill.

 

 Zakłady Bukmacherskie eToto Depozyt

 

Zakłady Live

Brak zakładów na żywo.

 

eToto Mobilnie

W tej kwestii marka odstaje całkowicie od konkurencji. Nie ma strony typowo przystosowanej mobilnie. Jedynie można wejść w przeglądarce na tablecie czy smartfonie poprzez etoto.pl i wyskakuje strona, która chodzi co najwyżej przeciętnie. eToto nie posiada również aplikacji.

 

Dodatkowe informacje

Sporym atutem dla eToto jest sponsoring jednej z najlepiej grających na polskim podwórku ekip, mianowicie wicemistrza kraju, Piasta Gliwice. Ta umowa gwarantuje rozpoznawalność marce. W kwestiach pomocy technicznej dostępne są jedynie mail oraz telefon. Co daje nam ponownie niższy standard. W portalach społecznościowych znajdziemy eToto i radzi sobie przeciętnie. Jednak nie można ujmować prowadzeniu fanpejdża.

 

Zakłady Bukmacherskie eToto Sponsor

 

Licencja

ETOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

 

Siedziba i kontakt

E-Toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. spółka utworzona w Polsce, z siedzibą w Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

Kontakt do biura: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla graczy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla ajentów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 513 321 174

Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

Mocną stroną eToto jest na pewno bonus startowy oraz przyzwoicie wyglądająca strony, a także możliwość wpłaty poprzez Przelewy24. Jednak brakuje zbyt wielu standardowych już opcji jak: zakłady na żywo, mobilna wersja strony, mała możliwość wpłat i uboga oferta. I tym samym tylko ze względu na dobry bonus możemy przyznać marce następującą ocenę: 5/10.