logo Milenium

 

Zakłady Bukmacherskie

Milenium wszedł na polski rynek w 2004 roku i jest jednym z bardziej znanych w naszym kraju. Firma ta może się pochwalić naprawdę sporą ilością punktów, dochodzącą do niemal 300. Szeroka oferta zakładów jest naprawdę konkurencyjna i daje sporo możliwości dla graczy wytrawnych. Łatwo na stronie znajdziemy takie smaczki dla graczy naziemnych jak: oferta do pobrania czy statystyki sportowe również do pobrania i druku.

Milenium.pl to oczywiście internetowa wersja tego bukmachera. Strona jest w pełni profesjonalna i jest zarazem jedną z lepiej skonstruowanych dla gracza na tle konkurencji. Istnieje szeroki wachlarz zakładów, których nie zobaczymy u konkurencji. W standardzie są też zakłady na żywo. Oferta zakładów LIVE również nie wygląda źle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

 

Bonus na Start 760 PLN

milenium bonus na start 760

MNie łykaj wszystkiego co podstawia Ci konkurencja. Firma bukmacherska Milenium przygotowała wyjątkowo atrakcyjny bonus na start: 760 zł.

Szczegóły

 

 

Darmowy Zakład 10 PLN

Milenium darmowy zaklad 10 pln baner

Jeżeli pierwszy postawiony przez Ciebie zakład nie będzie trafny, to otrzymasz zwrot do 10 złotych.

Szczegóły

 

 

Rejestracja

Milenium nie odstaje w niczym jeśli chodzi o rejestrację. Typowo i tradycyjnie dostaniemy się w szereg graczy tejże marki. Poniżej podstawowy formularz. Uzupełniamy go, ślemy dokumenty potwierdzające wiek oraz tożsamość, a i przy tym musimy potwierdzić adres mailowy.

Zakłady Bukmacherskie Milenium Rejestracja

 

Depozyt

Na tle konkurencji, przynajmniej tej lepszej w żaden sposób nie odstaje firma Milenium. Możliwość obstawiania w tym bukmacherze otrzymamy po wpłacie środków następującymi sposobami:

Oczywiście mogłoby być więcej możliwości dokonania depozytu, ale takie metody nie przekraczają standardów.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium Depozyt

 


 

Zakłady Live

Milenium prowadzi swój LIVE dość ubogo. I w porównaniu do konkurencji (nawet tej nowej), nie wygląda to zbyt korzystnie dla firmy. Jednak należy się cieszyć, że w ogóle coś jest. Milenium jednak większą uwagę zwraca na zakłady pre niż LIVE.

 

MileniumLive1

 

Oferta Live skupią się przede wszystkim na czołowych wydarzeń sportowych. Natomiast w porach niszowych lig czy sezonie ogórkowym jest problem z różnorodnościa zdarzeń. Sama strona jest przejrzysta, ale nieco retro i brakuje tego świeższego tchnienia. Niemniej żaden z graczy nie będzie miał kłopotu z odnalezieniem swojego meczu.

 

Milenium zaklady LIVE

 

Milenium Mobilnie

Firma Milenium właśnie co pochwaliła się swoją nową aplikacją mobilną, dostępną pod adresem: https://m.milenium.pl

Przejrzysta, łatwa w poszukiwaniu zdarzenia i obstawieniu go. Tutaj na pewno mocny punkt dla Milenium.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium Mobilnie

 

Dodatkowe informacje

Firma sponsoruje jedną z lepiej grających drużyn w ostatnim czasie. Mianowicie Zagłębie Lubin. Miedziowi na pewno dodają sponsorowi popularności. Do tego nieźle prowadzony fanpejdż. Nie możemy zapomnieć o akcjach charytatywnych, których nie brakuje ze strony Milenium. W kwestii pomocy techniczne to zdecydowany top. Działają jako czat, mail i pomoc telefoniczna. Nic nie można ująć marce w tych względach.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium SponsorFoto: zaglebie.com

 

 

Najczęściej zadawane pytania

 

1. Czy otrzymany bonus mogę od razu wypłacić na swoje konto bankowe?

Tak, ale dopiero po wykonaniu obrotu zgodnie z regulaminem promocji. Bonus przyznawany jest w postaci dodatkowych pieniędzy na koncie, dzięki czemu środki te można od razu wypłacić. Mimo wszystko zachęcamy do dalszej gry.

2. Mój zakład w momencie zatwierdzenia miał 4 zdarzenia i kurs ogólny 2,86. Niestety jedno ze zdarzeń zostało unieważnione i kurs ogólny spadł do 1,89. Czy ten zakład będzie mi się liczył do obrotu potrzebnego, aby odebrać bonus?

Niestety nie. Zakłady są zaliczane na podstawie ich kursów ogólnych z chwili rozliczenia zakładu.

3. Do tej pory miałem kartę Ligi Mistrzów Milenium zarejestrowaną w punkcie. Czy przysługuje mi bonus w Internecie?

Tak. Należy dokonać pełnej rejestracji, aby otrzymać wszystkie bonusy dla nowych graczy, m.in. „Bonus na START” czy „Darmowy Zakład”.

4. Podczas rejestracji internetowej zapomniałem zadeklarować chęć otrzymania bonusu na start. Czy mogę go jeszcze otrzymać?

Niestety nie. Deklarację dotyczącą chęci otrzymania bonusu można złożyć wyłącznie podczas rejestracji.

5. Czy do wymaganego obrotu wliczają się zakłady Totalizatora?

Nie. Do wymaganego obrotu wliczają się wyłącznie zakłady bukmacherskie, w tym zakłady LIVE.

 

Licencja

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

 

Siedziba i kontakt

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

ul. Kręta 5

65 - 770 Zielona Góra


Sekretariat:  +48 68 328 49 51, Fax. +48 68 328 49 52

 

https://www.milenium.pl/sites/contact


Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

W opinii naszego serwisu to na pewno jeden z lepszych bukmacherów na polskim rynku. Niezła oferta, bardzo dobry bonus powitalny, a i przy tym żadnych poważnych wad. Czasami jednak brakuje tej rozpoznawalności, ale musimy dać wysoką ocenę, ponieważ jest to pewna i godna zaufania marka. Tym samym ocena: 7/10.