logo Milenium

 

Zakłady Bukmacherskie

Milenium wszedł na polski rynek w 2004 roku i jest jednym z bardziej znanych w naszym kraju. Firma ta może się pochwalić naprawdę sporą ilością punktów, dochodzącą do niemal 300. Szeroka oferta zakładów jest naprawdę konkurencyjna i daje sporo możliwości dla graczy wytrawnych. Łatwo na stronie znajdziemy takie smaczki dla graczy naziemnych jak: oferta do pobrania czy statystyki sportowe również do pobrania i druku.

Milenium.pl to oczywiście internetowa wersja tego bukmachera. Strona jest w pełni profesjonalna i jest zarazem jedną z lepiej skonstruowanych dla gracza na tle konkurencji. Istnieje szeroki wachlarz zakładów, których nie zobaczymy u konkurencji. W standardzie są też zakłady na żywo. Oferta zakładów LIVE również nie wygląda źle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

 

Bonus na Start 500zł

Bonus jest dosyć korzystny dla graczy, a wygląda on następująco:

  • 50% do 500PLN, a obrót: 2x po kursie 2.00 (min. 3 zdarzenia na kuponie).

 Zakłady Bukmacherskie Milenium Bonus 500zł

Może i trzy zdarzenia to dużo, ale wymagany obrót zaledwie dwu krotności depozytu i bonusu nie jest wygórowany, a zarazem jest najniższy wśród konkurencji.

Szczegóły

Darmowy Zakład

Dodatkowo możemy otrzymać zwrot stawki do 100 PLN przy pierwszym zakładzie.

grafika Darmowy Zakład


Jedynie mecz objęty promocją może zostać postawiony i w ramach porażki otrzymamy zwrot 100 złotych.

Szczegóły

 

Bonus 5-10-15

milenium bonus 5 10 15 baner


Jeśli jesteś zarejestrowany w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium 

i posiadasz kartę gracza, to jesteś uprawniony do skorzystania z Bonusu 5-10-15.

Szczegóły

 

Zaproś Swoich Znajomych

Zakłady Bukmacherskie Milenium Zaproś Swoich Znajomych

Program polecający - zaproś swoich znajomych do gry w Milenium. Zdobądź punkty premiowe, które wymienisz na kredyty na grę.

Szczegóły

 

Rejestracja

Milenium nie odstaje w niczym jeśli chodzi o rejestrację. Typowo i tradycyjnie dostaniemy się w szereg graczy tejże marki. Poniżej podstawowy formularz. Uzupełniamy go, ślemy dokumenty potwierdzające wiek oraz tożsamość, a i przy tym musimy potwierdzić adres mailowy.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium Rejestracja

 

Depozyt

Na tle konkurencji, przynajmniej tej lepszej w żaden sposób nie odstaje firma Milenium. Możliwość obstawiania w tym bukmacherze otrzymamy po wpłacie środków następującymi sposobami:

Oczywiście mogłoby być więcej możliwości dokonania depozytu, ale takie metody nie przekraczają standardów.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium Depozyt

 


 

Zakłady Live

Milenium prowadzi swój LIVE dość ubogo. I w porównaniu do konkurencji (nawet tej nowej), nie wygląda to zbyt korzystnie dla firmy. Jednak należy się cieszyć, że w ogóle coś jest. Milenium jednak większą uwagę zwraca na zakłady pre niż LIVE.

 

MileniumLive1

 

Oferta Live skupią się przede wszystkim na czołowych wydarzeń sportowych. Natomiast w porach niszowych lig czy sezonie ogórkowym jest problem z różnorodnościa zdarzeń. Sama strona jest przejrzysta, ale nieco retro i brakuje tego świeższego tchnienia. Niemniej żaden z graczy nie będzie miał kłopotu z odnalezieniem swojego meczu.

 

Milenium zaklady LIVE

 

Milenium Mobilnie

Firma Milenium właśnie co pochwaliła się swoją nową aplikacją mobilną, dostępną pod adresem: https://m.milenium.pl

Przejrzysta, łatwa w poszukiwaniu zdarzenia i obstawieniu go. Tutaj na pewno mocny punkt dla Milenium.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium Mobilnie

 

Dodatkowe informacje

Firma sponsoruje jedną z lepiej grających drużyn w ostatnim czasie. Mianowicie Zagłębie Lubin. Miedziowi na pewno dodają sponsorowi popularności. Do tego nieźle prowadzony fanpejdż. Nie możemy zapomnieć o akcjach charytatywnych, których nie brakuje ze strony Milenium. W kwestii pomocy techniczne to zdecydowany top. Działają jako czat, mail i pomoc telefoniczna. Nic nie można ująć marce w tych względach.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium SponsorFoto: zaglebie.com

 

Licencja

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

 

Siedziba i kontakt

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

ul. Kręta 5

65 - 770 Zielona Góra


Sekretariat:  +48 68 328 49 51, Fax. +48 68 328 49 52

 

https://www.milenium.pl/sites/contact


Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

W opinii naszego serwisu to na pewno jeden z lepszych bukmacherów na polskim rynku. Niezła oferta, bardzo dobry bonus powitalny, a i przy tym żadnych poważnych wad. Czasami jednak brakuje tej rozpoznawalności, ale musimy dać wysoką ocenę, ponieważ jest to pewna i godna zaufania marka. Tym samym ocena: 7/10.