Zakłady Bukmacherskie Fortuna Logo

 

Zakłady Bukmacherskie

Zakłady Bukmacherskie Fortuna (Profesjonał) istnieją na polskim rynku od 1996 roku. Co daje nam najdłużej działającą marką na rynku bukmacherskim w kraju. Łącznie aż 20 lat doświadczenia. Starsi klienci pamiętają popularną Fortunę pod nazwą Profesjonał Zakłady Bukmacherskie. Firma ta brylowała na polskim rynku dość mocno i w pewnym momencie nabrała miana najlepszej w Polsce. Obecnie nadal są jedną z popularniejszych na rynku, a klienci darzą Fortunę sporym zaufaniem.

eFortuna.pl to internetowa strona marki. Działa już od wielu lat i była jedną z pierwszych polskich firm bukmacherskich, która poszła w tym kierunku. Był to strzał w dziesiątkę mimo podatku i silnej konkurencji zagranicznej, a zarazem nielegalnej. Firma ta zyskała wielu klientów ze względu na niezłą ofertę – głównie na polskim podwórku oraz nieźle dobierane zakłady na żywo. Nadal są w obu aspektach silni na rynku pod tymi właśnie względami.

 

Spis treści[Ukryj]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

 

Pierwszy zakład bez ryzyka

Fortuna Zaklad Bez Ryzyka

Graj bez ryzyka i postaw do 100 zł (114zł uwzględniając podatek) i nie martw się, że w przypadku przegranej, Twoje środki przepadną. Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 400zł do swojego pierwszego depozytu.

Szczegóły

 

 

Przyprowadź Kumpla

fortuna przyprowadz kumpla baner

Zaproś Kumpli do gry i zarób za każdego z nich do 100 zł, wysokość bonusu zależy od obrotu Twoich znajomych. Twój znajomy również uzyska wiele korzyści.

Szczegóły

 

 

Wypłać Kupon Kiedy Chcesz

Fortuna Wyplac Kupon

Posiadasz już trafione zdarzenie/a na swoim kuponie, ale obawiasz się o wyniki pozostałych spotkań?

Szczegóły

 

W trakcie sezonów piłkarskich dostępne są także Ligi Typerów oraz całe mnóstwo pojedynczych bonusów, o których się dowiadujemy poprzez maila, sms lub po wejściu na swoje konto Fortuny. Ponadto warto śledzić fanpage firmy na Facebooku, gdzie również są dodatkowe promocje.

Istnieje także możliwość zbierania punktów w Klubie Plus, dzięki któremu można uzyskać wiele nagród materialnych.

 

Rejestracja

Rejestracja do Fortuny przebiega bardzo łatwo. Poniżej przedstawiamy formularze rejestracyjny. Następnie należy przesłać odpowiednie dokumenty w kwestii weryfikacji wieku oraz aktywować konto poprzez maila, który przyjdzie na skrzynkę i voila!

 Zakłady Bukmacherskie Fortuna Rejestracja

 

Depozyt

Możliwości depozytu jak i wypłat jest niestety mało. W grę wchodzą klasyczne wpłaty/wypłaty z czy na konto bankowe. Dodatkową możliwością depozytu jest też wpłata środków w punkcie, a pieniądze pojawiają się na koncie natychmiast. Jest to na pewno element, który nieco obniża ocenę firmy.

 

 Zakłady Bukmacherskie Fortuna Depozyt

 

Nie musisz zabierać gotówki do punktu. Od teraz za swoje kupony jak i za doładowanie konta internetowego możesz płacić w wybranych punktach Fortuny za pomocą karty płatniczej.

Szczegóły

 

 Zakłady Bukmacherskie Fortuna Karta Płatnicza

 

Zakłady Live

Marka ta również oferuje całkiem sporą ilość zdarzeń w danym momencie, nawet jeśli nie ma zdarzeń z tzw. topowych lig czy turniejów. W Fortunie podobnie jak u najlepszych konkurentów znajdziemy ITFy, niższe ligi z danych państw. Mankamentem jest zła konstrukcja u tego bukmachera. Nie ma odpowiedniej segregacji dyscyplin od najważniejszej do niszowej. Piłka nożna potrafi znaleźć się na samym dole. Do tego strona nie jest w pełni przejrzysta, choć oczywiście po chwili znajdziemy wszystko czego szukamy.

Bukmachera wyróżnia jednak to, że mają dostępnych całe mnóstwo selekcji do danego zdarzenia na żywo. I tak jak STS posiadają transmisje na żywo, skupiają się jednak w głównej mierze na zdarzeniach tenisowych i ta oferta jest nieco uboższa.

 

Typy na Żywo Fortuna Live

 

Atutem Fortuny jest niezła aplikacja na smartfony i tablety. Łatwo przeskoczyć z eventu na event i znaleźć odpowiednie zakłady, które nas interesują. Tym samym, mimo kilku problematycznych aspektów musimy się przyznać, że sytuacja livebettingu wygląda korzystnie.

 

Fortuna Mobilnie

Idąc w Smartfony i tablety Fortuna poczyniła kolejne postępy. I także była jednym z debiutantów polskich pod tym względem. Wersja mobilna jest dostępna pod adresem:

·         https://www.efortuna.pl/smartphone

A tutaj możemy pobrać aplikację:

·         https://www.efortuna.pl/smartphone/aplikacja

 

Zakłady Bukmacherskie Fortuna Mobilnie

 

Aplikację można ocenić dosyć wysoko ze tego względu, że jest mało awaryjna: 8/10

 

Dodatkowe informacje

Pomoc  techniczna jest na wysokim poziomie. Dostępny jest LIVE czat, telefon, maila czy też informacje można uzyskać w punkcie. A takowych jest niemal 500 w całej Polsce! To rekordowa liczba pod tym względem wobec konkurencji. Fortuna wspiera też wiele drużyn sportowych, w szczególności Legię Warszawa, a i przy tym Cracovię, Podbeskidzie czy choćby GKS Katowice. Wiele akcji charytatywnych również przynosi korzyści marketingowe dla firmy, niemniej jest to obecnie standard.

 

 Zakłady Bukmacherskie Fortuna Sponsor

 Fortuna Sponsor kluby

 

Licencja

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

 

Siedziba i kontakt

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

·         ul. Bielska 47, 43-400 Cieszyn

·         tel.: +48 33/ 858 21 43

·         fax.: +48 33/ 858 21 42

 

Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

Fortuna to dosyć solidny gracz na rynku. Jednak w ostatnich latach widać mniejszy rozwój, szczególnie w kwestii płatności. Ponadto kwestia "wirtualnych bonusów" znacząco obniża nam ocenę tego bukmachera na: 4/10.