Zakłady Bukmacherskie STS Logo


Zakłady Bukmacherskie

Star-Typ Sport popularniejszy jest pod skrótem STS i działa w Polsce od 1997 roku. Obecnie nazywany najlepszym polskim bukmacherem. Punktów tej  firmy jest całe mnóstwo w naszym kraju, bo aż około 500! Tym samym porównywalna liczba do jednego z konkurentów. W punktach sporo rozrywki w postaci TV i całej gamy transmisji.

STS.pl to jeden z debiutantów na polskim rynku, przynajmniej z tej legalnej strony mocy. Strona jest prowadzona w pełni profesjonalnie i jest jedną z najbardziej przejrzystych co do konkurencji. Dodatkowo bogata oferta zakładów z różnych dyscyplin. Obecnie wydają się być najlepszą firmą w Polsce oferującą żużel, ale to oczywiście nie jedyna dyscyplina, w której przeważają. Oferta NA ŻYWO jak najbardziej akceptowalna, a i przy tym możemy spotkać transmisje LIVE.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

Bonus Powitalny 200 zł na Start

 

Zakłady Bukmacherskie STS Bonus Powitalny 200zł

 

Oferta początkowa dla nowych graczy nie należy do zbyt imponujących na tle konkurencji. Wygląda ona bowiem następująco:

  • 100% do 200 PLN od pierwszej wpłaty. Obrót: 3 x po min. kursie 1.91

Szczegóły

 

Polubisz Poniedziałek

Zakłady Bukmacherskie STS Polubisz Poniedziałek

 

Dodatkowo co poniedziałek możemy otrzymać środki dla lojalnych klientów. Najlepsza setka może otrzymać nawet 100 PLN. I ten bonus jest akurat istotny, wszystko jednak zależy od obrotu jaki dokonamy w ciągu tygodnia.

 Szczegóły

 

Zaproś Kumpla

STS zapros Kumpla Bonus

 

Masz znajomych, którzy interesują się sportem i lubią obstawiać?

Szczegóły

 

Cash-Out

cach out logo sts

 

Wypłać kupon nie czekając na zakończenie ostatniego zdarzenia!

Dzięki Cash-out możesz wypłacić wygraną jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu! Nie chcesz czekać do pełnego rozliczenia kuponu? Nie chcesz ryzykować? Wystarczy kliknąć "wypłać teraz".

Szczegóły

 

 

Rejestracja

Poniżej przedstawiony formularz to typowo standardowa procedura w kwestii rejestracji do niemal każdego bukmachera. STS pod tym względem się nie wyróżnia, bo i nie ma czym. Wprowadzamy dane, potwierdzamy maila oraz swoją tożsamość i możemy rozpocząć grę.

 

Zakłady Bukmacherskie STS Rejestracja

 

Depozyt

Wyjątkowo dobrze wygląda kwestia depozytu w Star-Typ Sport. Jest całe mnóstwo możliwości, które nie odbiegają nawet od standardów na świecie. Poza tradycyjną metodą przelewu są takie opcje jak:

To ogromny atut tego bukmachera. Wypłaty natomiast są dosyć szybkie jak na standardy w Polsce.

 

Zakłady Bukmacherskie STS Depozyt

 

Zakłady Live

STS z niczego zrobiło naprawdę dobrą ofertę na żywo. Nie jest ona doskonała, ale na pewno wyróżnia się wśród polskich bukmacherów. Strona jest przejrzysta i łatwo znaleźć dane zdarzenie. Posiadają szeroką ofertę o wielu porach dnia, nawet jak grają kompletnie niszowe ligi typu młodzieżówka czeska w piłkę nożną. Fani tenisa też znajdą turnieje rangi typu ITF w ofercie tej firmy.

Nie jest jednak tak kolorowo. Często bukmacher ten blokuje sporą ilość dodatkowych selekcji przy danym wydarzeniu. I tutaj odstają od kilku marek. Ponadto warto nadmienić częste sporne kwestie przy okresie oczekiwania przyjęcia zakładu (około dwóch minut). Zmiany kursów w tym momencie potrafią mocno się zmienić, a to wypływa niekorzystnie ze strony klienta.

 

Typy na Żywo STS Live

 

Ogromnym atutem jest natomiast transmisja LIVE z wielu zdarzeń sportowych. Możemy oglądać spotkania z takich lig jak:

  • La Liga
  • Puchar Króla
  • Ligue 1
  • Do tego sporo eventów z siatkówki, tenisa czy popularnego w ostatnich latach eSportu

 

Typy na Żywo STS 2 Live

 

STS Mobilnie

I tutaj marka z Katowic nie odbiega od powszechnych norm. Mamy dostępną stronę mobilną:

Jak i również aplikację, która po wielu testach ostatecznie jest bardzo dobrym produktem marki:

 

Dodatkowe informacje

STS mocno wyróżnił się na rynku zostając sponsorem Lecha Poznań w jego najlepszym okresie. Dodatkowo wspierają reprezentację narodową w piłkę nożną co również ma ogromny wpływ na rozpoznawalność marki. Na portalach społecznościowych są na topie, ponadto oferują niemałą ilość konkursów dla swoich graczy na Facebooku. Kwestia problemów technicznych do rozwiązania w tradycyjny sposób: mail, czat LIVE oraz telefon. Nie odbiegają w żadnym aspekcie pod tym względem.

 

STS Lech Poznan

 

STS podpisał rówież umowę sponsorską z Cracovią. Szczegóły

STS Cracovia baner

 

Licencja

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

 

Siedziba i kontakt

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.

ul. Porcelanowa 8,

40-246 Katowice

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Punkty Stacjonarne (naziemne)

 

Ocena

STS to na pewno bardzo mocny konkurent w branży na polskim rynku. Szczególne atuty to wyróżniająca się oferta, transmisje LIVE oraz cała gama możliwości depozytu. Problematyczną kwestią są czasami zaniżone kursy wobec konkurencji, szczególnie przy obecnym podatku. Do tego bonus startowy wydaje się być zbyt niski. Niemniej ogólna opinia w naszym serwisie daje nam ocenę: 8/10.