forBetlogo2 

 

 

Zakłady Bukmacherskie forBET

forBET to nowy narybek na polskim rynku zakładów wzajemnych. Licencję z Ministerstwa Finansów uzyskali dokładnie 4.05.2016 roku. Jednakże ta marka skupiła się jak na razie tylko w świecie Internetu: iforbet.pl. Tym samym jest to pierwszy bukmacher, który w Polsce chce zawojować jedynie w wirtualnej strefie, przynajmniej na razie.

Strona brandu wygląda solidnie, choć w niektórych elementach jest zbyt gęsto. Mimo to, każdy z graczy powinien znaleźć odpowiedni rynek, który go interesuje. Oferta jest dosyć bogata, co jest oczywistym atutem firmy. Ponadto mają dostępne zakłady na żywo, które nie odbiegają od konkurencji zagranicznej. A co za tym idzie mają jedną z lepszy na polskim rynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

 

Mistrzowski Start - 1200 PLN dla nowych graczy

forbet 1200 PLN

Zarejestruj się w forBet i zgarnij bonus aż za 3 depozyty!

Szczegóły

 

 

Sportowy Super Tydzień

forbet sportowy super tydzien baner

Od poniedziałku do piątku forBET oferuje swoim kleintom super promocje.

Szczegóły

 

 

Rejestracja

Ten aspekt w forBET to żadna nowość czy komplikowanie klientom wejścia w szeregi bukmachera. Poniżej przedstawiamy Wam typowy arkusz rejestracyjny, standardowy dla każde firmy. Wypełniamy go, dosyłamy dokumenty potwierdzające tożsamość oraz maila.

 

Zakłady Bukmacherskie forBet Rejestracja

 

Depozyt

Obecnie możliwości jest mało. Mianowicie wpłaty możemy dokonać poprzez:

Jednak jak wspominaliśmy, forBET nadal buduje swoją renomę. Dotpay to dość szybki przelew na konto i już nie komplikuje graczom wpłaty jak w początkowej fazie zwykły przelew bankowy. Minimalna kwota doładowania zależy od wybranego sposobu wpłaty. Najniższą możliwą wartością jest 1 PLN.

 

Zakłady Bukmacherskie forBet Depozyt

 

Zakłady Live

Nowa firma na polskim rynku, forBET zabłysnęła początkowo swoją ofertą LIVE. Niemniej po czasie wyszło, że strona jest nieprzejrzysta w tym aspekcie. Jednakże to nie jest najbardziej istotne. Liczy się sama oferta. A tutaj forBet nie odstaje. Ba! Nawet często ma zdarzenia, których polska konkurencja może w ogóle nie posiadać.

 

Typy na Żywo forBet Live


Kursy również nie odbiegają od norm. Brakuje transmisji LIVE, jednak marka się dopiero rozwija i na to potrzeba czasu. Naszą uwagę przykuł też jeden szczegół, mianowicie wizualizacje. Są one naprawdę ładne i najbardziej przejrzyste wśród polskich firm.

 

forBET Mobilnie

forBET niestety nie posiada swojej aplikacji. Jednakże mają w swojej ofercie stronę mobilną. Wygląda ona nieźle, choć wymaga jeszcze dopracowania w niektórych aspektach:

·         https://www.iforbet.pl/mobile-platform/home.html

 

Dodatkowe informacje

W porównaniu do pozostałych konkurentów, forBET jeszcze nie jest sponsorem żadnej z drużyn czy istotnych wydarzeń sportowych. Natomiast kwestia obsługi klienta i rozwiązywania problemów stoi na wysokim poziomie. Mail, telefon oraz czat są dostępne by rozwikłać każdy kłopot. I tutaj plus dla tej marki.

 

forBetSponsorLKS

 

Aktualizacja:

Bukmacher internetowy forBET, został nowym sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Umowa pomiędzy bukmacherem a ŁKS-em ma obowiązywać przez rok. W przeciągu jej trwania, logo forBet-u ma znajdować się na spodenkach piłkarzy.

Więcej

 

Licencja

Casino Games Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016

 

Siedziba i kontakt

Ul. Złota 61/100,

00-819 Warszawa

Aby skontaktować się z obsługą klienta skorzystaj z formularza na stronie głównej lub napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie reklamacji wyślij wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama i współpraca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Punkty Stacjonarne/Naziemne (lokale)


Na chwilę obecną bukmacher forBet, jest na etapie planowania swojej sieci naziemnych punktów usługowych.

 

 

Ocena

forBET to na pewno wyróżniający się konkurent, który postawił tylko na Internet. Promocje przyciągają klientów, jednakże czas pokaże, czy aby nie jest to zbyt mało by konkurować z gigantami. Niezła szata witryny czy obsługa klienta na pewno pomagają w budowaniu odpowiedniego prestiżu. My jednak wystawiamy przeciętną ocenę i liczymy na więcej w przyszłości ze strony marki. Nasza ocena: 1/10.