Skrill Logo

 

Płatności Bukmacherskie

Skrill, niegdyś Moneybookers to najpopularniejszy e-portfel w sieci. Korzystają z niego miliony osób. W Polsce jest on mniej popularny ze względu na prawo, jednakże niektórzy bukmacherzy postanowili wprowadzić tę usługę by ułatwić klientom wpłaty. Konkurencja zagraniczna ma w swoim standardzie możliwość płatności poprzez Skrill.

Firma ta gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość wpłat czy transferów pieniędzy między użytkownikami. Jest to najwygodniejsza forma obrotu środkami w Internecie i pomiędzy bukmacherami.

Spis treści[Ukryj]

 

 

 

 

 

 

 

 

Depozyt na Skrill

Skrill posiada cały wachlarz możliwości depozytu na swoje konto. Poniżej przedstawiamy pełną listę, wraz z prowizjami jakie są pobierane przy wyborze danej opcji.

 

Skrill Depozyt

 

Nie są to wygórowane marże, a przy okazji mamy pełen dostęp do swoich środków, które możemy błyskawicznie przenieść do danej firmy oferującej zakłady czy też płacić przez Internet.

Karta Skrill

Ten e-portfel jest również na tyle profesjonalny, iż oferuje swoją własną kartę MasterCard by jeszcze bardziej ułatwić korzystanie ze środków na koncie. Tym samym otwieramy sobie możliwość do:

  • Wypłat z bankomatu (obecnie 3% prowizji)
  • Płatności w sklepach stacjonarnych (brak opłat)
  • Transakcji internetowych typu Allegro, bilet lotniczy (brak opłat)
  • Karta Skrill jest tym samym bardzo fajnym udogodnieniem, a opłata roczna to zaledwie 10 €

Skrill Karta


Bukmacherzy

Jeżeli chodzi o firmy, które umożliwiają transfer środków za pomocą tego kanału, to zaliczamy do nich min:


Gwarancja Skrill

Środki na koncie są bezpieczne i mamy gwarancję Skrill. Niemniej jeśli chcemy być spokojniejsi o swoje pieniądze, możemy zamówić Token. Pomaga on w transakcjach, ponieważ tworzy co minutę kody, które musimy wpisać by przelew został zrealizowany.

Skrill Token

Dostępna jest również aplikacja na telefon o nazwie Authenticator od Google Play. Łączymy wtedy swoje konto Skrill z tą aplikacją i voila, mamy darmowy token na telefonie. Pobrać go możemy pod poniższym linkiem: Authenticator

 

Ocena

Skrill to w naszej opinii najlepsza firma, przez którą możemy swobodnie dysponować swoimi środkami. Przejrzystość i stały dostęp do konta jest niezwykle łatwy. Ponadto wszystko działa błyskawicznie, a to ogromny atut.