Portal Bukmacherski Fbuk.com

Fbuk.com - Serwis Bukmacherski poświęcony zakładom, działającym legalnie na terenie Polski. Został on stworzony przez zespół ambitnych ludzi, których nieodzowną pasją jest sport i wszystko co jest związane ze zdrową rywalizacją. Naszym wspólnym i zarazem finalnym celem, jest  dążenie do osiągnięcia jak najlepszych wyników w typowaniu oraz pokazaniu, że obstawianie może być sposobem na życie. Będziemy starali się, być Waszym cennym źródłem wiarygodnych informacji dotyczących szeroko rozumianej branży zakładów bukmacherskich jak również dołożymy wszelkich starań aby zapewnić  Wam codzienną dawkę najlepszych typów.

Fbuk.com Sport BettingFoto: wooderice.com

Naszą dewizą jest również dbanie o jak najlepsza kondycję i wizerunek polskiego sportu. Mamy szczera nadzieję, że również i Wy pójdziecie wskazaną przez nas ścieżką i spośród bardzo dużej liczby firm funkcjonujących w branży bukmacherskiej, wybierzecie tylko te, które działają uczciwie  i płacą podatki w naszym kraju.

Ekstraklasa ZespołyFoto: prostozboku.pl


Przebywając na naszej stronie, masz pewność, że nie natkniesz się na żadne niezgodne z prawem treści, których jest całe multum na wyciągnięcie ręki.

Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich


Potwierdzeniem skali tego zjawiska  jest inicjatywa bukmacherzyrazem.pl, która została zainicjowana przez Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich, mająca na celu obnażenie skali wyżej opisanego procederu. Dowodem na to jest chociażby na bieżąco aktualizowana „Czarna Księga Naruszeń Prawa”, która na chwilę obecna posiada ponad 3 tys. wpisów.

Czarna Księga


O skali tego problemu świadczyć może zeszłoroczny raport Bettingexpert, który pokazuje udział polskich firm w rynku bukmacherskim. W pierwszej dziesiątce, znalazły się tylko i wyłącznie dwa rodzime podmioty:  STS – 0,77% i Fortuna – 0,72%.

Rynek Bukmacherski w Polsce - Przychody Foto: E-Play.pl

 

Strona Fbuk.com jest całkowicie bezpłatna, jednakże jest ona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18-ty rok życia.

Nasz serwis funkcjonuje również pod adresem Fbuk.pl.

Jeżeli chcesz pomóc w tworzeniu naszego portalu, skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeżeli szukasz najlepszych typów, to odwiedź:

Typy Bukmacherskie

Zapraszamy również do działu:

Typy Dnia

Zobacz również:

Legalni Bukmacherzy

 

Pozdrawiamy
Zespół Fbuk.com