Live Betting

 

Live Betting

Livebetting czyli zakłady na żywo to nierozłączny element w obstawianiu. Polskie firmy przez lata próbowały dogonić zagraniczną konkurencję. W poniższym porównaniu ukażemy Wam jak to wygląda obecnie. Dodajmy, że nie uwzględniamy tzw. czołowych lig czy zdarzeń, które muszą być w ofercie w danym momencie (typu Premier League).

Spis treści[Ukryj]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STS

STS z niczego zrobiło naprawdę dobrą ofertę na żywo. Nie jest ona doskonała, ale na pewno wyróżnia się wśród polskich bukmacherów. Strona jest przejrzysta i łatwo znaleźć dane zdarzenie. Posiadają szeroką ofertę o wielu porach dnia, nawet jak grają kompletnie niszowe ligi typu młodzieżówka czeska w piłkę nożną. Fani tenisa też znajdą turnieje rangi typu ITF w ofercie tej firmy.

Nie jest jednak tak kolorowo. Często bukmacher ten blokuje sporą ilość dodatkowych selekcji przy danym wydarzeniu. I tutaj odstają od kilku marek. Ponadto warto nadmienić częste sporne kwestie przy okresie oczekiwania przyjęcia zakładu (około dwóch minut). Zmiany kursów w tym momencie potrafią mocno się zmienić, a to wypływa niekorzystnie ze strony klienta.

 

Typy na Żywo STS Live

 

Ogromnym atutem jest natomiast transmisja LIVE z wielu zdarzeń sportowych. Możemy oglądać spotkania z takich lig jak:

  • La Liga

  • Puchar Króla

  • Ligue 1

·         Do tego sporo eventów z siatkówki, tenisa czy popularnego w ostatnich latach eSportu.

 

Typy na Żywo STS 2 Live

I to właśnie ten aspekt mocno wpływa na ich wysokie miejsce w ramach grani LIVE.

 

Fortuna

Marka ta również oferuje całkiem sporą ilość zdarzeń w danym momencie, nawet jeśli nie ma zdarzeń z tzw. topowych lig czy turniejów. W Fortunie podobnie jak u najlepszych konkurentów znajdziemy ITFy, niższe ligi z danych państw. Mankamentem jest zła konstrukcja u tego bukmachera. Nie ma odpowiedniej segregacji dyscyplin od najważniejszej do niszowej. Piłka nożna potrafi znaleźć się na samym dole. Do tego strona nie jest w pełni przejrzysta, choć oczywiście po chwili znajdziemy wszystko czego szukamy.

Bukmachera wyróżnia jednak to, że mają dostępnych całe mnóstwo selekcji do danego zdarzenia na żywo. I tak jak STS posiadają transmisje na żywo, skupiają się jednak w głównej mierze na zdarzeniach tenisowych i ta oferta jest nieco uboższa.

 

Typy na Żywo Fortuna Live

Atutem Fortuny jest niezła aplikacja na smartfony i tablety. Łatwo przeskoczyć z eventu na event i znaleźć odpowiednie zakłady, które nas interesują. Tym samym, mimo kilku problematycznych aspektów musimy się przyznać, że sytuacja livebettingu wygląda korzystnie.

 

Milenium

Milenium prowadzi swój LIVE dość ubogo. I w porównaniu do konkurencji (nawet tej nowej), nie wygląda to zbyt korzystnie dla firmy. Jednak należy się cieszyć, że w ogóle coś jest. Milenium jednak większą uwagę zwraca na zakłady pre niż LIVE.

Typy na Żywo Milenium Live

Oferta Live skupią się przede wszystkim na czołowych wydarzeń sportowych. Natomiast w porach niszowych lig czy sezonie ogórkowym jest problem z różnorodnościa zdarzeń. Sama strona jest przejrzysta, ale nieco retro i brakuje tego świeższego tchnienia. Niemniej żaden z graczy nie będzie miał kłopotu z odnalezieniem swojego meczu.

Milenium zaklady LIVE

 

forBET

Nowa firma na polskim rynku, forBET zabłysnęła początkowo swoją ofertą LIVE. Niemniej po czasie wyszło, że strona jest nieprzejrzysta w tym aspekcie. Jednakże to nie jest najbardziej istotne. Liczy się sama oferta. A tutaj forBET nie odstaje. Ba! Nawet często ma zdarzenia, których polska konkurencja może w ogóle nie posiadać.

Typy na Żywo forBet Live


Kursy również nie odbiegają od norm. Brakuje transmisji LIVE, jednak marka się dopiero rozwija i na to potrzeba czasu. Naszą uwagę przykuł też jeden szczegół, mianowicie wizualizacje. Są one naprawdę ładne i najbardziej przejrzyste wśród polskich firm.

 

Totolotek

Niestety, ale Totolotek odbiega zdecydowanie najbardziej od całej konkurencji w Polsce, która posiada zakłady na żywo. Zaledwie kilka zdarzeń w porównaniu do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu o niszowej godzinie u konkurentów. To jedna z bolączek tego bukmachera.

Typy na Żywo Totolotek Live


Kursy czasami są atutem po stronie niegdysiejszego Toto-Mixa. Ale jednak mała liczba wydarzeń czy też brak transmisji LIVE daje mało atutów po stronie tej firmy. Najważniejsze, że mają jednak te zakłady LIVE. Jest to standard.

 

Typy na Żywo Totolotek Live 2

 

LV BET

Zakłady na żywo w LV BET prezentują się bardzo solidnie. Wygląda na to, że pod tym względem są jedną z lepszych firm na polskim rynku. Dyscypliny są zróżnicowane z dominującą piłką nożną. Możemy także obstawiać takie dziedziny jak: piłka wodna czy hokej na trawie. Jak widzimy LV BET od samego początku funkcjonowania na polskim rynku, w tym aspekcie położył duży nacisk na konkurencyjność swojej oferty. Problemem wydają się być natomiast wizualizacje, które z naszych informacji będą poprawione.


lv bet zaklady na zywo

 

Etoto

Brak zakładów na żywo.

 

 

 

Jeżeli szukasz najlepszych typów, to odwiedź:

Typy Bukmacherskie

Zapraszamy również do działu:

Typy Dnia

Zobacz również:

Legalne Firmy Bukmacherskie