logo lv bet

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie LV BET

Najświeższy gracz na polskim rynku, który uzyskał licencję z Ministerstwa Finansów 13.05.2016 roku. Bukmacher ten nie traci czasu o czym świadczyć może, że zaczął już otwierać swoje punkty naziemne, które mają być uzupełnieniem oferty internetowej. Ponadto firma ta ma nas zaskoczyć czymś unikalnym w kwestii lokalizacji lokali usługowych. Ogromnym plusem tego bukmachera jest niezwykle szeroka oferta zakładów sportowych, która zdecydowanie jest najbliższa tej, którą oferują zagraniczni konkurencji z branży.

LVbet.pl to oczywiście również internetowa wersja firmy. Strona jest czytelna i przykuwa uwagę klienta swoim nowoczesnym designem. Wyjątkowo atrakcyjnie wygląda kwestia doboru konkretnych dyscyplin sportowych. Zakłady na żywo również są jedną ze składowych oferty i w tej dziedzinie również znajdziemy wszystko co nas interesuje z tego zakresu, bez zbędnego wertowania strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonusy

Bonus Powitalny 1000 PLN

 

lvbet bonus 1000 pln

 

Aby otrzymać bonus powitalny od LV BET wystarczy, że spełnisz nastepujące warunki.

Szczegóły

 

 

Darmowy Zakład 20 PLN

 

lvbet bonus 20 PLN

 

Aby otrzymać darmowy zakład od LV BET wystarczy, że spełnisz nastepujące warunki.

Szczegóły

 

 

Jesienny Turniej LV BET

 

jesienny turniej lv bet

 

 Do 18.12.2017 trwa Turniej Jesienny LV BET. Pula nagród to ponad 20 000 PLN!

Szczegóły

 

 

Rejestracja

Jak i u konkurencji niczym nie wyróżnia się LV BET pod tym względem. Niżej prezentujemy formularz rejestracyjny, który jest klarowny. Następnie weryfikujemy wiek, tożsamość oraz adres mailowy.

 

Zakłady Bukmacherskie LVbet Rejestracja

 

Depozyt

W tym aspekcie LV BET wygląda bardzo korzystnie na tle konkurencji. Dostępnych jest kilka metod błyskawicznych wpłat. Nie są one objęte żadną prowizją a minimalna kwota depozytu, to zaledwie 10zł. Poniżej lista dostępnych kanałów umożliwiających transfer środków do bukmachera:

 

LV BET depozyt

 

 

Zakłady Live

Zakłady na żywo w LV BET prezentują się bardzo solidnie. Wygląda na to, że pod tym względem są jedną z lepszych firm na polskim rynku. Dyscypliny są zróżnicowane z dominującą piłką nożną. Możemy także obstawiać takie dziedziny jak: piłka wodna czy hokej na trawie. Jak widzimy LV BET od samego początku funkcjonowania na polskim rynku, w tym aspekcie położył duży nacisk na konkurencyjność swojej oferty. Problemem wydają się być natomiast wizualizacje, które z naszych informacji będą poprawione.


lv bet zaklady na zywo

 

LV BET Mobilnie

Z naszych źródeł wynika, że trwają pracę nad aplikacją do witryny, jak i stroną mobilną. W bardzo bliskiej przyszłości powinniśmy się spodziewać obu udogodnień.

 

Dodatkowe informacje

Mimo, że LV BET jeszcze nie wystartował w pełni są już sponsorami dwóch drużyn w Polsce. Mianowicie chodzi o Lechię Tomaszów Mazowiecki oraz Widzew Łódź, który w tym sezonie ma awansować do II ligi. W przypadku obu drużyn możemy zobaczyć logo brandu na koszulkach. Dodatkowo kwestie techniczne w postaci czatu, kontaktu telefonicznego oraz mailowego są prowadzone w pełni profesjonalnie.

 

Zakłady Bukmacherskie LVbet Sponsor

 

Do grona sponsorowanych klubów, dołączyła Wisła Kraków.  Szczegóły

 

lvbet wisla sponsoring baner

 

Licencja

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. PS4.6831.9.2016.EQK

 

Siedziba i kontakt

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.
ul. Melchiora Wańkowicza 3
40-384 Katowice

Punkty Naziemne/Stacjonarne (lokale)

 

Ocena

W tej sytuacji, jako że LV BET jeszcze raczkuje, choć wygląda na naprawdę niezłego gracza musimy się wstrzymać z oceną. Brak bonusu, który na pewno się pojawi oraz brak funkcji mobilnych to na pewno niezbędne elementy, na które czekamy. Pozostała kwestia jak szata graficzna, wygoda w obstawianiu, możliwości wpłat i obsługa klienta to ogromne atuty. Ponadto czekamy na punkty naziemne, które mają nam dać nową możliwość obstawiania wzbudzają sporo ciekawości. Czekamy zatem.