Celta Vigo FC Barcelona

 

Nowy Rok otworzył się już na piłkę nożną na dobre. W rytm meczów wciągnęła nas oczywiście angielska Premier League, która całą swoją dobrocią nie pozwala zapomnieć o emocjach piłkarskich. Grają dzień w dzień, ale powoli do gry w 2018 roku wkraczają także w innych zakątkach świata. A to kluby dopinają transfery uzupełniając swoje kadry w zimowym okienku transferowym, w Niemczech przebywają na krótkich zgrupowaniach, a w Hiszpanii w środę i czwartek rozgrywają mecze 1/8 finału Pucharu Hiszpanii. Pucharu, który co rok ma swoich faworytów murowanych. Niektórzy do gry przystąpili w dniu wczorajszy, ale dziś na tapecie pozostali giganci.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie Totolotek

W kuluarach w kontekście Barcelony mówi się o dopinanym transferze Philippe Coutinho, ale jednak pierwszy mecz w tym roku Barcelona zagra na Balaidos w Galicji. Celta to ciekawy zespół, ale jednak w starciu z Barceloną nie uchodzi za faworyta w oczach bukmacherów. Oto jak szansę na ten mecz wycenia bukmacher Totolotek S.A.:

 Celta Vigo FC Barcelona totolotek

 

Celta Vigo – FC Barcelona

Oba zespoły miały już okazję w tym sezonie mierzyć się ze sobą. 2:2 na Camp Nou i przerwanie znakomitej serii FCB w jakiej w tamtym momencie się znajdowała. Tamten mecz odbył się całkiem nie dawno, bo na początku grudnia ,a więc nieco ponad miesiąc temu. Od tamtej pory Barcelona ponownie wkroczyła na ścieżkę zwycięstw i 4 z rzędu tryumfy bez straconej bramki robią wrażenie. Po Nowym Roku z reguły patrząc w przeszłość Barcelona wchodziła w granie powoli, zdarzały się wpadki. Z racji, że w Pucharze Hiszpanii gramy dwumecze, zatem pierwszy mecz na Balaidos można potraktować nieco z dystansem, wiadomo nie zlekceważyć, ale skoro rewanż na Camp Nou to można sądzić, że tam kwestia awansu się rozstrzygnie, a dziś Barcelona zagra swoje bez przemęczania się.

W zespole Celty motywacja spora, trener Unzue nie może skorzystać jedynie z usług Guidettiego, który znaczy coś w tej ekipie.

Celta u siebie to trudny rywal. Barcelonie nie będzie wcale łatwo jak wskazują na to kursy, choć one naszym zdanie wystawione zostały prawidłowo. Nam się wydaje, że zobaczymy w tym meczu bramki, bramki z obu stron. To nasz typ. Stawiamy, że Celta i Barcelona co najmniej po razie pokonają bramkarzy swoich rywali.