Reprezentacja Chorwacji

 

Pierwsze mecze barażowe o awans na MŚ do Rosji już za nami. W czwartek rozegrano dwa spotkania, gdzie Chorwacja rozbiła Greków 4:1, a Szwajcaria 1:0 pokonała na wyjeździe Irlandię Północną. Nazajutrz doszło do niespodzianki bo utytułowani Włosi przegrali w Sztokholmie 0:1 ze Szwedami i przed rewanżem postawili się pod ścianą. Z kolei w sobotę wieczorem w czwartym meczu barażowym nie padły bramki, a mierzyły się w Kopenhadze zespoły Danii i Irlandii. Rewanżowe mecze rozgrywane będą od razu. Niedziela wieczór jest dniem dla pojedynków, które odbywały się w czwartek.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Legalni Bukmacherzy LV BET

Faworyci do awansu są zdecydowani w tych meczach. Szwajcaria w domowym spotkaniu nie powinna roztrwonić przewagi. Tym bardziej trudno oczekiwać tego po Chorwatach, ale spójrzmy jak szansę zespołów wycenia polski legalny bukmacher LV BET:

 Grecja Chorwacja lvbet typy

 

Grecja – Chorwacja

Zapowiadało się na wyrównaną walkę w tej parze, a zdaje się, że losy awansu są już w zasadzie rozstrzygnięte. Owszem można mówić, że w piłce wszystko jest możliwe, że dopóki piłka w grze itp. itd., ale rozsądek nakazuje by Chorwaci już rozglądali się za ośrodkiem, w którym zamieszkają podczas MŚ w Rosji. Tylko katastrofa może sprawić, że nie utrzymają zaliczki. Chorwackie media po pierwszym meczu w Zagrzebiu okrzyknęły ten mecz najlepszym na przestrzeni ostatnich kilku lat w wykonaniu swojej reprezentacji. Potencjał Chorwacja ma od zawsze, zawodnicy klasowi, ale jednak nie potrafili wspólnie pokazać tej jakości. Nowy trener, który nie ma za sobą pracy w wielkich klubach scalił towarzystwo. Posadził Mandzukicia nieoczekiwanie na ławce i wypaliło. 4:1 po meczu do jednej bramki robi wrażenie. Modrić, Perisić i Kalinić uznani mogą być za bohaterów pierwszego starcia.
Grecy niby mają kilku zawodników, ale w Zagrzebiu Mitroglu i spółka stanowili jedynie tło dla rywala. Grecy zaatakują, spróbują, bo cóż im szkodzi. Ale jednak Chorwacja awansuje. Ale mecz mogą Grecy wygrać. Stawiamy 2:1 dla Greków.