Washington Capitals Minnesota Wild

 

Poprzedniej nocy na hokejowych taflach w NHL odbyło się kilka ciekawych meczów. NY Rangers przegrali z Tampa Bay 2:3. Los Angeles Kings nie dali rady St.Louis Blues, ale hitem był pojedynek Calgary Flames z Pittsburg Penguines. Obrońca Pucharu Stanleya przegrał w rzutach karnych. Hokeiści Calgary Flames odnieśli tym samym 10.zwycięstwo z rzędu i wyrównali klubowy rekord z 1978 roku. Autorem zwycięskiej bramki dla Calgary okazał się Kris Versteeg. Oba zespoły znajdują się w ścisłej ligowej czołówce i do fazy play off zapewne przystąpią z wielkimi ambicjami. Bohaterem nocy z poniedziałku na wtorek był jednak Brad Marchand, który zdobył hattrick dla Boston Bruins w meczu z Vancouver Canucks. Jego zespół wygrał 6:3.

 

Mecz Dnia – Zakłady Bukmacherskie STS

W nocy z wtorku na środę spotkań w NHL odbędzie się mnóstwo, ale tym, który wzbudza największe zainteresowanie jest pojedynek Washington Capitals z Minnesota Wild. Dwa zespoły będące w ścisłym top tego sezonu. Oto jak wygląda cała oferta na wtorkową noc w STS:

 

mecz dnia nhl sts

 

Washington Capitals – Minnesota Wild

Lepszego meczu w NHL na daną chwilę być nie mogło. Washnigton Capitals to najlepsza ekipa w Konferencji Wschodniej, z dorobkiem 95.punktów. W Konferencji Zachodniej nie ma z kolei mocnych na ekipę Minnesota Wild, która w dorobku ma 92.punkty. Mecz więc zapowiada się pasjonująco! Nawet mimo faktu, że w ostatnim czasie zespoły są w lekkim dołku. Capitals przegrali cztery kolejne mecze z rzędu, a z kolei Minnesota przegrała 3 z 4 ostatnich spotkań. Po obu stronach barykady więc słowo „kryzys” odmieniają przez wszystkie przypadki. Jednak kiedy lepiej wyjść z dołka, jeżeli nie w meczu o takim ciężarze gatunkowym? Czy własna tafla i osoba Oviechkina sprawi, że to Capitals odniosą tryumf?