puchar polski pzpn

 

Puchar Polski - Kluczowe Spotkania

Przed nami rewanżowe starcia o półfinał Pucharu Polski. We wtorkowe popołudnie walkę o awans rozpoczną zespoły Pogoni Szczecin i Arki Gdynia, które podejmą kolejno Puszczę Niepołomice oraz Bytovię Bytów. W lepszej sytuacji są bez wątpienia piłkarze ze Szczecina, którzy będą bronić jednobramkowej zaliczki z meczu w Niepołomicach. Czy trener Kazimierz Moskal zdecyduje się na zmiany w pierwszej jedenastce i poślę do boju kilku zmienników? A może „Portowcy” wyjdą w najsilniejszym zestawieniu?

 

O 20:30 w Gdyni żółto-niebieska załoga Grzegorza Nicińskiego będzie starała się odrobić stratę z Bytowa. W kuluarach mówi się, że stołek szkoleniowca Arki jest poważnie zagrożony. Ale czy może być inaczej kiedy jego zespół nie potrafi odnieść zwycięstwa od 22 września czyli blisko dwóch miesięcy?

Dziś w Gdyni spore ciśnienie na wynik, więc na boisku możemy spodziewać się najmocniejszego zestawienia Arki.

 

bytow arkaFoto: gol24.pl

W środę awans powinien przypieczętować zespół z Suwałk, który będzie bronił korzystnego wyniku z Jastrzębia-Zdroju. Na prawdziwy hit przyjdzie nam jednak czekać do 20:30. to wtedy w Krakowie spotkają się zawodnicy Wisły i Lecha. Goście w totalnym gazie kontynuują serię 4 efektownych zwycięstw z rzędu. Drużyna dzisiejszych gospodarzy po blamażu w Szczecinie rozgromiła u siebie Arkę Gdynia 5:1 a popis dał Rafał Boguski, który zanotował trzy trafienia. Kto okaże się lepszy i uzyska awans do kolejnej rundy? W pierwszym meczu padł remis 1:1 tak więc kwestia awansu pozostaje otwarta.

 

Zakłady Bukmacherskie

A tak prezentują się kursy na najbliższe spotkania Pucharu Polski u polskiego legalnego bukmachera forBet.

 

puchar polski kursy