Michal Kucharczyk

 

Przez ostatnie dni mocno wrzało w Polsce ze względu na relację między Legią, a Lechem. Otóż w Poznaniu padł blady strach i oburzenie na ewentualne świętowanie tytułu mistrzowskiego przez Legię na obiekcie w Poznaniu. Otóż włodarze i organizatorzy tego meczu ze strony Lecha wyrażają niechęć do takich rzeczy. Jest to sytuacja bez precedensu, bo w każdej szanowanej się lidze zwycięzcy mają prawo do radości niezależnie od tego na jakim obiekcie zdobywają tytuł. Oczywiście z drugiej strony jest to zbyt dalekie wybieganie w przyszłość, przecież Legia jeszcze nie jest pewna mistrzostwa. Wszystko to póki co jedynie wróżenie z fusów. Polska liga zaskakiwała już wiele razy swoimi wynikami, więc poczekajmy do końcowych rozstrzygnięć. Wiele odpowiedzi poznamy na pytania po niedzielnych meczach. Oto kursy od bukmachera LV BET:

 Legia Warszawa Gornik Zabrze typy bukmacherskie

 

Legia Warszawa – Górnik Zabrze

Spotkanie w Warszawie wydaje się być kluczowe w kontekście zdobycia mistrzostwa przez Legię. Wygrana i brak zwycięstw Jagi oraz Lecha pozwoli na świętowanie przed własną publicznością. Jednak forma Legii jest daleka od ideału. Baczni obserwatorzy ostatnich poczynań zespołu Legii maja pełen szereg argumentów za tym, że Legia ma wiele do poprawy. Spotkanie z Wisła Płock, które rozgrywane było w środę wygrane zostało niby 3:2, ale gdyby nie fenomenalna postawa Arka Malarza w bramce Legii. Ten doświadczony golkiper swoimi interwencjami pozwolił myśleć o wygranej. Różnica w sztuce bramkarskiej zdecydowała. Płock miał ręcznik w bramce, który zawalił pierwszego gola. Niemiec Daehne nabił piłką w twarz Cafu i tak Legia wyszła na prowadzenie, podwyższył Kucharczyk i było 2-0, ale nagle po przerwie zrobiło się 2-2 i Legia po cz.kartce dla Mauricio musiałą grać w dziesiątkę. Ale po błędzie Furmana Cafu znowu przypadkowo i szczęśliwie pokonał bramkarza Płocka. Legia wygrała, ale Górnik przyjedzie do Warszawy zmotywowany. Górnik rewelacją tego sezonu, pokazują, że można stawiać na młodych i osiągać wyniki.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Legia faworytem, Legia przed szansa na tytuł. Spodziewamy się, żę takiej szansy jednak nie przegapią. Naszym zdaniem kurs na Legie @ 1,61 to typ dnia. Warto.