Bundesliga 2018

 

Za naszą zachodnią granicą czas na końcowe rozstrzygnięcia w Bundeslidze. Mistrza Niemiec poznaliśmy już jakiś czas temu. Równych sobie nie miał oczywiście Bayern Monachium, po raz kolejny zresztą. Zdominowali rozgrywki w sposób wyrazisty. Wicemistrzem w poprzedniej kolejce zostało Schalke 04, co już nie było wcale tak oczywiste. Ale w ostatniej kolejce wciąż kilka znaków zapytania do rozwiązania. Szykuje się emocjonujące popołudnie na kilku stadionach i fani niektórych zespołów muszą być gotowi na sobotę pełną wrażeń.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie LV BET

Walka na wszystkich stadionach o tej samej porze się rozpocznie. Termin 15:30 w sobotę w Niemczech to tradycja. Oto plan gier oraz kursy od bukmachera LV BET:

 34 kolejka Bundesligi typy

 

34. kolejka Bundesligi – typy

Nasz przegląd meczów w tej ostatniej kolejce zaczniemy paradoksalnie od samego dołu. Kolonia już spadla. W walce o utrzymanie zostają jeszcze HSV i Wolfsburg. Ekipa Wolfsburga jest w dużo lepszej sytuacji. Gra przed własną publicznością z ekipą zdegradowaną już do 2.Bundesligi. Typ wydaje się oczywisty. Przed Wolfsburgiem zadanie niezbyt trudne, ale jak się popatrzy na bilans tej ekipy i zaledwie 5 wygranych na dystansie 33 kolejek to trzeba być ostrożnym. Ale takiej okazji przed zapewnieniem sobie utrzymania nie można zmarnować. Typ to wygrana Wolfsburga.

Znacznie wyżej w tabeli toczy się walka o 4 miejsce dające prawo gry w Lidze Mistrzów. Zespołów mających za cel bramy raju o nazwie LM jest sporo. Hoffenheim ma najtrudniej bo czeka go rywalizacja z BVB, ale za to Hoffenheim ma wyśmienitą formę. Hoffenheim to ofensywna ekipa. Dortmund także, choć ekipa z Westalii zawodzi swoich fanów. Broni źle, wręcz fatalnie popełniając masę błedów. Z tego wniosek wychodzi taki, że warto w tym meczu liczyć gole. Powinno ich trochę paść.

Podsumowując nasz kupon na sobotę w Bundeslidze to dubel, wygrana Wolfsburga oraz zakład oba zespoły strzelą gola w Hoffenheim – Dortmund. Kurs AKO @ 2,09 w LV BET.