Surebet

 

1 LV BET Baner

 

Ciekawostki Bukmacherskie

 

Tym razem ciekawostka z rzędu tych najbardziej popularnych w Internecie i zapytaniach dotyczących zakładów sportowych, czyli: surebet. A jest to nic innego jak pewna wygrana na danym rynku w meczu, rywalizacji. Głównym czynnikiem gwarantującym sukces jest błędnie wystawiona linia, wraz z kursem na dane zdarzenie przez tradera. Poniżej opiszemy wszystko po kolei.

 

surebet pieniadze duzyFoto: imgflip.com

 

  1. Aby grać surebety należy posiadać konta we wszystkich, polskich firmach bukmacherskich.
  2. Podstawą jest też budżet, który musi być odpowiednio wysoki i zarazem pod ręką. Chodzi o to by wpłacić natychmiast, gdy zauważymy błąd.
  3. Mecze, które nas interesują posiadają zazwyczaj dwie selekcje typu: poniżej/powyżej, handicap azjatycki czy też zwykła selekcja na wygraną 1/2 (siatkówka, tenis etc.).
  4. Obserwując linie i kursy możemy zauważyć błędy w niektórych firmach i zakładając, że np. typ Powyżej 2.5 gola ma kurs 1.90 w firmie X, a w firmie Z na taką samą selekcję jest wystawiony po kursie 2.50 to logicznym jest, że jest to surebet. Mianowicie wyliczamy procent w kalkulatorze surebetowym, który niebawem pojawi się u nas odpowiedni procent jaki możemy zyskać i ile należy postawić u jednej jak i drugiej firmy. Pamiętajmy jednak o podatku 12%!

surebety wykres

Niezmiennie jednak musimy być ostrożni. A to ze względu na to, że firmy wzajemnie obserwują rynek poprzez różne możliwe sposoby jak portale kursów czy bet radar i co za tym idzie widzą, że ludzie grają surebety. Konsekwencją jest oczywiście limitowanie konta i uznanie klienta jako niebezpiecznego. Zatem grajcie surebety, ale z rozwagą, najlepiej w punkcie, gdzie raczej rzadko jesteśmy kontrolowani.