LV BET – specjalnie na 7 sezon The Walking Dead

 

1 LV BET Baner

 

Już w ten weekend rozpoczyna się siódmy sezon Walking Dead, czyli jednego z najbardziej popularnych seriali ostatnich laty od grupy AMC. Jako jedyny bukmacher na rynku, LV BET postanowił wystawić zakłady na ten oto niezwykle ciekawie zapowiadający się sezon. Ostatni bowiem zakończył się zastrzeleniem jednego z głównych bohaterów cyklu, jednak w tajemnicy trzymana jest ciągle osoba, którą ostatecznie zlikwidowano.

 

walking deadFoto: lvbet.pl

I tutaj właśnie pojawia się LVbet, który wystawił ofertę na ten właśnie event. Mianowicie pytanie docelowe brzmi: Kto został zabity przez Negana na koniec 6. sezonu? Jak łatwo możemy się domyślić, to właśnie ów Negan zabił jednego z bohaterów serialu. A osoby, które wytypował trader z LVbet to:

  • Glenn 1.80

  • Sasha 2.50

  • Abraham 3.00

  • Rick 5.00

  • Daryl 5.00

  • Carl 10.00

  • Maggie 20.00

Jak widać kursy są mocno zróżnicowane. A to wynika z tego, że w komiksie przez Negana został zabity właśnie Glenn czyli „faworyt” tejże listy. Patrząc jednak na mocne odbieganie od komiksowej wersji Żywych trupów może to być każdy. Wydaje się, że brakuje tutaj Michonne, ale według opinii wielu ona w ogóle nie była brana pod uwagę.

 

the walking dead season 7Foto: strefawalkingdead.pl

Czytając natomiast wywiady, możemy się domyślać, że zginie ktoś z czołówki serialu. I tutaj najbliżej temu są takie postaci jak Glenn, Rick, Daryl, Maggie czy Carl. Sugerując się wywiadami możemy zatem również wywnioskować, że to powinien być Glenn. Rick, Daryl młody Carl czy będąca w ciąży Maggie nie powinni zostać wykluczeni z serialu. Zyt duża strata.

Według nas producenci nas wodzą za nos w wywiadach i bardziej skusilibyśmy się na dwójkę Sasha-Abraham. Oboje zrobili się męczący, a kursy na nich są ciekawe. Na pewno każdy fan serialu powinien na to zerknąć.

Legalne Zakłady Bukmacherskie LV BET

Pamiętaj również o tym, że LVbet, to legaly bukmacher, dziłający w oparciu o licencję uzyskaną od Ministerstwa Finansów RP. Zachęcamy do zapoznania się z listą legalnych bukmacherów online w Polsce.