Belfer w LVBET

 

1 LV BET Baner

 

Nowy legalny bukmacher na rynku, ponownie atakuje zakłady specjalne. LVBET już niejednokrotnie zaskoczył ciekawymi zakładami specjalnymi. Wspominaliśmy tutaj między innymi o Walking Dead i ciekawym markecie dotyczącym wątku w poprzednim sezonie, a rozstrzygnął się w premierowym odcinku siódmego sezonu. Tym razem firma ta znalazła pomysł na polskiego Belfra.

 

belfer lvbetFoto: natemat.pl

Produkcja Canal+ jest naprawdę nieźle odbierana przez widzów, a notowania na Filmwebie wyglądają naprawdę imponująco. Dawno nie widzieliśmy takiego hitu na ekranach w wykonaniu Polaków.

Głównym wątkiem fabularnym serialu jest śmierć młodej Asi Walewskiej. Jest ona niezwykle tajemnicza, a wokół widać mnóstwo machlojek politycznych czy ekonomicznych. W rolę tytułowego Belfra wciela się też świetny Maciej Stuhr. Serial ten trzyma w napięciu i można go polecić naprawdę każdemu.

Wracając jednak do LVBET to i oni podchwycili wątek Asi Walewskiej, zadając przy tym kluczowe pytanie: Kto zabił Asię Walewską? Na liście znajdują się następujące postaci:

  • Bogdan Walewski 2.25
  • Katarzyna Molenda 4.00
  • Ewelina Rozłucka 5.00
  • Komendant Sławomir Słota 6.50
  • Lesław Dobrzański 7.50
  • Ojciec Macieja Dąbrowy 10.00

https://lvbet.pl/sports/betting/prematches/2778/7622/8339

Nie zdradzając fabuły sami chcemy Wam polecić ten serial. Przy okazji można zarobić na oglądaniu samego serialu. Sami możemy stwierdzić, że typów jest mnóstwo. Dodatkowo większość ma motyw, a przynajmniej tak się może wydawać.