Płatne Typy

 

1 LV BET Baner

 

Ciekawostki Bukmacherskie

Niezwykle popularne od wielu już lat są płatne typy. Mianowicie osoba chcąca wygrywać ma zapłacić za owe wielce skutecznie typy i wygrywać na tym kokosy. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna, a naiwność skutkuje utratą często wysokich kwot w nonsensowny sposób.

 

naiwnosc                           Foto: demotywatory.net

 

Możliwości na wykupienie typów jest całe mnóstwo, pokrótce opiszemy je w szeregu poniżej:

  • Płać za ustawiony mecz i bądź bogaty -> oczywiście jest w tym ironia, ale tak naiwnie mogą to wykorzystać ludzie polecający owe fixy. Są to najczęściej mecze z kursami powyżej 10, a i nawet więcej. Zazwyczaj jakieś zakłady typu wygrana do przerwy/na koniec meczu czy po prostu wyoski kurs na daną selekcję 1x2 czy 12. W rzeczywistości osoba posiadająca do takiego meczu dostęp sama wygrywa i nikomu się tym nie chwali, jest to zwyczajna głupota i ryzyko utraty nawet wolności, a w niezwykle skrajnych przypadkach (mafia etc.) i życia. Zatem nie bądźmy naiwni.
  • Płać za typy od eksperta, który wyrabia ogromną skuteczność i dodatni yield (zysk w stosunku do ilości stawek w danym miesiącu) -> tutaj jest to bardziej logiczne. Niestety też często nieskuteczne. Jeśli jest taka osoba, która faktycznie ma ogromny potencjał i potrafi ograć buka może realnie dać wygraną zaledwie garstce osób. Taki typ bowiem jest grany po wysokich stawkach, a rynek jest nieugięty i obniża drastycznie kursy. Często są to też błędy traderów czy pochodne surebetów. Lepiej uważać, bo abonamenty potrafią być naprawdę wysokie.
  • Wyłapywacze surebetów -> wspomnieliśmy o nich wyżej. Ale zdarzają się postaci, które tylko na tym łapią kasę. Jednak jest to jeszcze bardziej zgubne niż powyższy przykład. Surebety znikają bardzo szybko z rynku i tutaj może się zdarzyć, że żaden z klientów takiego gagadka nie zagra zdarzenia, o które chodzi by mieć zysk. Lepiej samemu na takowe polować.
  • Płatne strefy zamknięte -> są niezwykle podobne do typów eksperta, które wykupujemy. Tutaj jednak gama typerów potrafi być większa, ale trudniej taką grupę utrzymać na zysku. Zatem nie ma sensu do takiej wchodzić.

 

platne typy                     Foto: memy.pl

Propozycje możemy znaleźć wszędzie. Na portalach społecznościowych, na forach czy w samej wyszukiwarce wujka gugla. Warto jednak być uważnym, a najlepiej w ogóle w to nie wchodzić. Nie na tym polega gra i płacenie za typy. Szczególnie na uwadze niech mają się osoby, które pilnie potrzebują pieniędzy i nie wiedzą jak je zdobyć. Bazujcie na swojej wiedzy, a i ją szlifujcie. W ten sposób lepiej próbować ograć bukmachera niż poprzez oszustów w większej mierze.