Limity w Zakładach

 

1 LV BET Baner

 

Ciekawostki Bukmacherskie

Wszyscy zastanawiają się dlaczego grając w zakładach bukmacherskich możemy otrzymać limity. Jest to jednak bardzo proste, choć czasami nawet nieświadome. Jak w niemal każdej sytuacji jest wiele kryteriów, które powodują limity. Poniżej o najważniejszych z nich.

 

no limits

Foto: quotesgram.com

Najprościej jest otrzymać limity u bukmachera z powodu gry podejrzanych spotkań. Są to często mylnie nazywane fixy czyli pokrótce ustawione mecze. Znając jednak możliwości graczy i klubów do takich właśnie spotkań możemy śmiało stwierdzić, że takich ludzi jest bardzo mało i dostępu do sprzedanego meczu pilnuje się jak oka w głowie. Tym samym mówiąc o podejrzanych spotkaniach mamy na myśli starcia z zawrotnie spadającym kursem czy też blokadą u wielu firm bukmacherskich. Jeśli trader odpowiedzialny za ryzyko zauważy taki mecz, a ma do niego dostęp to zadba o klienta w odpowiedni sposób. Początkowo i zazwyczaj nakładane są przeciętne limity, jednak jak sytuacja powtarza się, klient może zejść nawet do 1% możliwości gry.

Inną sytuacją są wyczerpywane limity na daną selekcję np. zła linia na handicap w danym meczu i spore natężenie na to zdarzenie. Często jest ono powodowane zakupem konta na zamkniętych forach lub wymianie na ów forach czy też stronach oferujących płatne typy – o tym będziemy pisać w kolejnych ciekawostkach. Tak zaawansowana gra na daną selekcje może powodować, że osoba odpowiedzialna za to powinna nałożyć limity. Ponieważ dani użytkownicy chcieli wykorzystać błędnie wystawione kursy na daną linię.

 

norrisFoto: memes.com

Ponadto jeśli jesteś specem od danej ligi, ale nie takiej wielce popularnej jak choćby Premier League tylko np. jakąś piłkarską ligą czeską czy siatkarską i hokejową to również miej się na baczności. Znawcy z danej dyscypliny, którzy wyciągają znacznie więcej niż przeciętny gracz, który raz wygra, częściej przegra. Na pewno tutaj jest dużo mniejsza restrykcja niż w dwóch powyższych, ale stawki z czasem mocno maleją, wręcz się kurczą i dochody już nie są tak imponujące. Gracz jednak taki może być pewien, że nie będzie miał problemu z limitem typu 1-5%.

Limity to bardzo uciążliwa sprawa, ale i bukmacherzy muszą się pilnować. Już niejednokrotnie można było zauważyć, że firma dostawała po nosie za zbyt pochopne wystawianie limitów zbyt dużej liczbie klientów.