eToto KasoZwrot Baner

 

KasoZwrot

 

Jak to działa

eToto KasoZwrot jak to dziala

 

  1. Prosta i bardzo szybka rejestracja! Załóż konto w 60 sekund!

  2. Dokonaj wpłaty i postaw dowolny zakład z co najmniej trzema możliwymi wynikami (np. mecz piłki nożnej 1X2).

  3. Wypłacimy Ci wygraną albo zwrócimy 100% kwoty jaką postawiłeś na pierwszy zakład (do 100 zł).

 

Przykład:

Postaw 100 złotych na wynik 3:0 w meczu Real Sociedat - Atletico Madryt i zagraj o 2989 złotych.

Gdy wygrasz, wypłacimy Ci wygraną. Jeżeli Ci się nie uda, Zwrócimy Ci 100 % stawki do kwoty 100 złotych. Możesz dokonać wypłaty lub grać dalej! Ty decydujesz!

 

Regulamin

1. Zakład bez ryzyka, zwany też „KASOZWROTEM 100zł” stanowi ofertę powitalną w ramach sprzedaży premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.

2. Organizatorem sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).

3. Regulamin „KASOZWROTU 100zł” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie www.etoto.pl.

4. Oferta przysługuje:

– klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 marca 2018 roku od godziny 00:00,

– klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 13 stycznia 2018 roku od godziny 00:00 do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59, ale do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59 nie postawili żadnego zakładu.

Chcąc skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł”, należy założyć konto oraz dokonać depozytu.

5. Zakład bez ryzyka w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” może być postawiony tylko na zdarzenie z co najmniej 3 możliwymi rozstrzygnięciami (np. typ na zwycięzcę meczu piłki nożnej 1X2 spełnia te warunki, typ 1X, 12 lub X2 czyli tak zwana podwójna szansa nie spełnia tych warunków, podobnie też nie spełnia wymogów typ na zwycięzcę meczu tenisa, w którym mamy tylko opcje 1 i 2). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych (na wynik wielu zdarzeń), czyli tak zwanych zakładów akumulowanych. Zasada 3 możliwych rozstrzygnięć nie obowiązuje w przypadku zakładów wielokrotnych jeżeli zostaną zawarte z minimum dwoma zdarzeniami.

6. Oferta powitalna ETOTO w ramach sprzedaży premiowej dotyczącej oferty „KASOZWROTU 100zł” obejmuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo (LIVE) z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zarówno pojedyncze, jak i wielokrotne, z wyłączeniem zakładów systemowych.

7. Nie ma minimalnego kursu dla sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł”.

8. Nie ma minimalnego depozytu uprawniającego do skorzystania z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł”.

9. Maksymalna kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” to 100 złotych.

10. Nagrodę (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” można otrzymać wyłącznie jeśli pierwszy postawiony po rejestracji zakład kwalifikuje się do sprzedaży premiowej.

11. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” przysługuje jedynie klientom, których pierwszy postawiony po rejestracji zakład kwalifikuje się do sprzedaży premiowej i okaże się zakładem przegranym.

12. Chcąc skorzystać z oferty powitalnej oraz otrzymać nagrodę (zwrot) za pierwszy przegrany zakład (spełniający warunki sprzedaży premiowej) należy po przegraniu tego zakładu zwrócić się z prośbą o przyznanie nagrody (zwrotu) poprzez wysłanie wiadomości email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najlepiej podając w tytule wiadomości „KASOZWROT 100zł”, lub skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie www.etoto.pl. Spełnienie powyższych kryteriów w okresie obowiązywania niniejszej oferty powitalnej jest warunkiem przyznania nagrody (zwrotu).

13. Zwrot stawki za przegrany zakład zostanie zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od przesłania wiadomości o której mowa w punkcie powyżej.

14. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

15. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu) na osobę trzecią.

16. Zastrzegamy sobie prawo do wypłacenia środków otrzymanych jako KASOZWROT w ciągu maksymalnie 72 godzin od zlecenia wypłaty. Kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.

17. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty nagrody (zwrotu) z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.

18. Klient nie może skorzystać z oferty „KASOZWROT 100zł” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO, chyba że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.

19. Z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” mogą skorzystać:

– klienci zarejestrowani w ETOTO od 1 marca 2018 roku od godziny 00:00,

– klienci zarejestrowani w ETOTO od 13 stycznia 2018 roku od godziny 00:00 do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59, którzy do 28 lutego 2018 roku do godziny 23:59 nie skorzystali z oferty powitalnej,

którzy do dnia zakończenia obowiązywania niniejszej oferty powitalnej spełnią warunki niniejszego regulaminu. ETOTO zastrzega sobie prawo zakończenia niniejszej oferty powitalnej w dowolnym momencie.

20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej poprzez obstawianie wszystkich możliwych opcji w wybranym spotkaniu (1,X,2) skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.

21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty (w tym np. wielokrotne zgłaszanie się po zwrot za przegrany zakład oraz omyłkowe podwójne zaksięgowanie tego zwrotu przez konsultanta) skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.

22. Gra w zabezpieczeniu tj. zmowa między klientami na połączonych ze sobą IKK spowoduje anulowanie wygranych ze wszystkich zaakceptowanych zakładów biorących udział w sprzedaży premiowej oraz uniemożliwi zwrot „KASOZWROT 100zł” na pozostałych IKK. W określonych i uzasadnionych przypadkach ETOTO może zadecydować o przyznaniu zwrotu tylko i wyłącznie na jednym koncie IKK, gdzie został zawarty poprawnie pierwszy zakład w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł”.

23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.

24. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.