liga europy uefa

 

Wtorek i środa szybko minęły, ale umiliła nam to Liga mistrzów, która dodatkowo przyniosła profity w postaci wygranych w zakładach bukmacherskich. Nie zatrzymujemy się i szukamy kolejnych typów. Czwartek tradycyjnie jest dniem, gdy na stadiony w Europie wychodzą zespoły w Lidze Europy. Rozgrywki może mniej medialne, ale wcale nie powiedziane, że nie da się tutaj wygrać dobrych pieniędzy.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Tripel z LV BET na Ligę Europy

Oferta w polskim legalnym bukmacherze LV BET jest naprawdę szeroka, meczów dużo więc każdy może ułożyć kupon według swojego pomysłu. My proponujemy następujące rozwiązanie na dziś:

 Tripel z LV BET na Lige Europy

 

Trzy zespoły o niezwykle uznanej marce. Idąc po kolei. Olympique Lyon gra chimerycznie, potrafią zachwycić, ale i zawieść jak w niedzielę w domowym meczu przeciwko Montpellier, gdzie tylko zremisowali 0:0. Brak regularności można zgonić na małe doświadczenie. W składzie OL roi się od młodych graczy, którzy mają wahania formy. Depay, Fekir, Diaz czy Aouar to jednak potencjał niesamowity. Przybysze z Cypru we Francji raczej nie mają czego szukać. Lyon to nasz pewniak. Lyonowi do awansu wystarczy remis, ale zapewne zagrają o pełną pulę.

Milan zawodzi w Serie A,ale kiedy spotyka się z zespołami pokroju Austrii Wiedeń to jest wielkim faworytem. 8 pkt. po 4 meczach pokazuje, że w domowym pojedynku z Austrią Wiedeń mogą przypieczętować awans do fazy pucharowej, a taki klub jak Milan potrzebuje dalszych gier w Europie, nawet jeżeli jest to Liga Europy. W pierwszym meczu obu zespołów przepaść, bo aż 5:1 wygrał Milan w Wiedniu, więc z  czym do ludzi w Mediolanie?

Na koniec rewelacja włoskiej Serie A, czyli Lazio, które ma świeże rany nie zagojone jeszcze po porażce derbowej z Romą w sobotni wieczór. Lazio gra zachwycająco, kibice są dumni z postawy zespołu. Będzie kilka zmian w składzie dzisiaj, bo Lazio ma już pewny awans, ale w Rzymie przeciwko słabym klubom z Holandii powinni dać radę. Nani głodny gry, a to on ma wyjść w podstawowym składzie w ofensywie, Wierzymy, że pociągnie zespół Lazio do tryumfu.

Nasz kupon n czwartek więc składa się z trzech typów. Czy okaże się skuteczny?