milan juventus seriea

 

Tydzień w Italii mija pod znakiem calcio, Serie A grała także w środku tygodnia. Obeszło się bez niespodzianek. Cała czołówka swoje mecze wygrała i uczyniła kolejny krok w ucieczce grupie pościgowej marzącej o walce o awans do europejskich pucharów. A już w sobotę zmagania w następnej serii gier otworzy włoski klasyk, AC Milan vs Juventus! Emocje gwarantowane.

 

2 forBet Baner

>>>Rejestracja w forBET<<<

 

Typy Dnia: Zakłady Bukmacherskie forBET

Dwa mecze w tej serii gier, oba  w sobotę. Wszystko za sprawą tego, że Roma i Juvenus grają w Lidze Mistrzów już we wtorek to ich mecze zaplanowano na jeden dzień. Oto kursy od polskiej legalnej firmy bukmacherskiej forBET:

 Typy Dnia Zaklady Bukmacherskie forBET

 

AC Milan – Juventus

Plany i ambicje w czerwono czarnej części Mediolanu były znacznie inne. Milan miał znowu być wielki, a od początku sezonu zawód goni zawód. Gra daleka od ideału, że mówi się o rychłym zwolnieniu trenera Montelli. Jako ciekawostkę można podać fakt, ze poprzednicy Montelli dostawali wymówienie właśnie po meczach z Juventusem, więc…. Ostatnim tego przypadkiem był Sinisa Mihajlovic, który miał budować Milan, a po dobrym meczu pożegnali go. Milan wygrał ostatnio w Weronie z Chiewo 4:1 i lekko zmazał obraz zespołu bez formy. Juventus w takim samym stosunku, 4:1 rozbił SPAL. Błyszczał Dybala, a w Milanie Suso. Czyli lewa noga może być w te sobotnie popołudnie kluczem do wygrania dla jednych bądź drugich.

Milan u siebie zagra bez Leonardo Bonucciego, który w meczu z Genoą obejrzał czerwoną kartkę i tym samym wykluczył siebie z pojedynku przeciwko dawnym kolegom z Juventusu. Bonucci był bez formy od początku rozgrywek, więc paradoksalnie wcale brak tego piłkarza w Milanie nie musi okazać się osłabieniem. Juventus co by jednak nie mówić mając Dybalę, Pjanica w formie powinien dzisiejszy mecz wygrać. Milan nie dojrzał jeszcze do wygrywania takich gier. Stawiamy 2:0 dla Juventusu.