Siatkarska dawka w Plus Lidze z forBET

 

Rozgrywki siatkarskiej Plus Ligi wróciły do gry, sezon zainaugurowano w miniony weekend kiedy to odbyła się pierwsza seria gier. Lato było burzliwe, wielu zawodników zmieniało kluby, rynek transferowy trwał w pełni, następnie w Polsce rozgrywano Mistrzostwa Europy, niestety nie udane dla polskiego zespołu. Ale zapał do siatkówki wśród fanów nadal wielki. Kibice licznie wypełnili hale i dopingowali swoje zespoły. W pierwszej serii obyło się bez niespodzianek, faworyci swoje mecze wygrali pewnie. Fani nie mieli jeszcze okazji podziwiać w akcji czterech zespołów. Swoje mecze przełożyły Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel. Ich rywalami byli Trefl Gdańsk i BBTS Bielsko Biała.

 

2 forBet Baner

>>>Rejestracja w forBET<<<

 

2 kolejka Plus ligi – forBET

W drugiej kolejce fani ponownie muszą cierpliwie poczekać aż obejrzą  w akcji Skrę Bełchatów i Jastrzębski Węgiel, ale w grze będą inni z faworytów do medali w tym sezonie. Mowa oczywiście o Asseco Resovia  i Lotos Trefl Gdańsk. Oto plan gier na środę wieczór wraz z kursami od bukmachera forBET:

 2 kolejka Plus ligi forBET

 

Kolejka pewniaków?

Wśród typerów chodzi teoria, że sporty, w których wykluczona jest możliwość remisu jest bardziej przewidywalna. Coś w tym jest bowiem szanse na przewidzenie poprawnego rozstrzygnięcia w danym spotkaniu jest 50-50. W siatkówce w dodatku w dużej mierze liczą się techniczne umiejętności i  w wielu przypadkach widać wyraźne dysproporcje w meczach na papierze.

W 1 kolejce Plus Ligi nie padły nieoczekiwane rezultaty. Typerzy zatem mogą śmiało szukać typów na drugą, rozgrywaną w środku tygodnia serię gier. Naszymi faworytami są AZS Olsztyn, Cuprum Lubin i GKS Katowice. Te trzy zespoły mają na papierze wszelkie atuty by wygrać spotkania. Wiadomo, ze także Asseco Resovia nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną, aczkolwiek kurs na Resovię jest zbyt niski by cokolwiek ryzykować i dokładać do kuponu, bo jak wiadomo to tylko sport i czasem zdarzy się wielka wpadka, a za wiele zysku dodanie Resovii do kuponu nie przysporzy.