Mecz otwarcia Euro U 21 w Polsce

 

Długo wyczekiwany moment nadchodzi. Wreszcie jest ten dzień, w którym dojdzie do początku rywalizacji w trakcie młodzieżowych mistrzostw Europy. Meczem otwarcia jest starcie grupowych rywali Polaków, czyli Anglików ze Szwecją. Reprezentacja Szwecji przed dwoma laty wywalczyła złote medale na turnieju w tej kategorii wiekowej. Tym razem nie są ustawiani w szeregu faworytów, ale i przed dwoma laty też nie byli. To będzie siła Szwedów z pewnością. Przed Nami niezwykle interesujący turniej, który tego lata śledzić będą wysłannicy najsilniejszych klubów na całym świecie.

 1 LV BET Baner

 

Typy Dnia: Anglia – Szwecja

Wszystko zacznie się na stadionie w Kielcach. Anglicy przylecieli do Polski bez dwóch wielkich gwiazd, które mimo młodego wieku już stanowią o sile dorosłej reprezentacji. Delle Alli i Marcus Rashford nie zostali zabrani na turniej do Polski. W ogóle w ostatnim czasie angielska piłka przeżywa piękne chwile. Nie tak dawno reprezentacja Anglii u-20 wywalczyła tytuł mistrza świata w Korei Południowej! Czy więc nieco starci koledzy przywiozą z Polski medal? Na Wyspach zapanowała by pewnie euforia, gdyby to miało miejsce. Faworyt meczu otwarcia to Anglia. Oto jak kursy na ten mecz wystawił LV BET:

 Typy Dnia Anglia Szwecja

 

O dwóch wielkich brakach w reprezentacji Anglii wspomnieliśmy. Szwedzi także pozbawieni swojej największej gwiazdy. Victor Lindelof, czyli środkowy obrońca znalazł się poza kadrą. Ten nowy gracz Manchesteru United skupia się teraz na odpoczynku by w pełni sił rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z zespołem z Old Trafford.

Spotkanie obu zespołów może być ciekawe. Szwedzi słynący z topornej piłki i Anglicy, którzy mają kilku ciekawych graczy w kadrze jak m.in. Gray, Ward-Prowse, Redmond czy uzdolniony bramkarz Pickford. Wśród Szwedów spore zainteresowanie Polaków wzbudza Cibicki, piłkarz z polskimi korzeniami, który swego czasu odrzucił możliwość gry dla polskiej reprezentacji. Jak będzie wyglądał pierwszy mecz tego ciekawego turnieju?