Huddersfield Town Reading FC

 

W sobotę na Wembley gościły zespoły Arsenalu i Chelsea by stoczyć walkę o finał Pucharu Anglii, czyli niezwykle prestiżowe trofeum w angielskiej piłce. Puchar zdobyli piłkarze Arsenalu, którzy zasłużenie wygrali 2:1. W poniedziałek podczas gdy w Anglii obchodzony jest Bank Holiday, więc mają wolny dzień od pracy. A to sprawia, że ważny mecz jakim jest finał barażów o awans do Premier League można rozegrać o godzinie 16:00 czasu polskiego. W wielkim finale zagrają zespoły Reading i Huddersfield. Stawka meczu ogromna, niektórzy wyliczyli, że na szali leży nawet 200 milionów funtów! Kwota niewyobrażalna dla zwykłego zjadacza chleba. Ale nie od dziś wiadomo, że kluby angielskie z racji praw telewizyjnych dostają co sezon spory zastrzyk pieniędzy.

 2 forBet Baner

 

Premier League – Forum Bukmacherskie

W takim meczu faworyta ciężko wskazać. Ważne jest opanowanie, dyspozycja dnia czy odporność na stres. Bukmacherzy firmy forBET lekkim faworytem uznają ekipę Huddersfield Town. Oto jak prezentują się kursy:

 

Premier League Forum Bukmacherskie

 

Huddersfield Town – Reading FC

Oba zespoły mają za sobą morderczy sezon. Na zapleczu angielskiej Premier League gra się często i meczów wiele, aż 46 kolejek. Do tego dochodzą puchary angielskie, w przypadku obu zespołów jeszcze dwumecz w półfinale play off. Zatem uzbiera się naprawdę solidna liczba gier. W półfinałach, które  odbyły się kilka dni temu Huddersfield okazało się lepsze od Sheffield Wed. Reading z kolei wyeliminowało Fulham. W sezonie zasadniczym wyżej w tabeli Championship był zespół Reading, który zgromadził  85 punktów po 46 kolejkach. Ekipa Huddersfield była na pozycji numer 5 w lidze i miała na koncie 81 oczek.

Obie ekipy rywalizowały w tym sezonie już dwukrotnie. Oba mecze kończyły się wygranymi gospodarzy po 1:0.Teraz każdy z zespołów dałby wiele by powtórzyć tamten rezultat, a zwycięzca może być tylko jeden. Szykuje się wielka walka na Wembley! Walka o awans do raju, raju gdzie kasa leje się z rogu obfitości…