Urugwaj u20 Japonia u20

 

Wydawać by się mogło, że tego lata w młodzieżowej piłce najważniejszy turniej odbędzie się w czerwcu na polskich stadionach. Mowa oczywiście o Euro u21. Ale jednak pod koniec maja rozgrywane są Mistrzostwa świata w kategorii u20 w Korei Południowej. Tutaj też przyjechało mnóstwo utalentowanych graczy i emocji oraz pięknych zagrań przyszłych gwiazd światowego futbolu nie może zabraknąć. Kilka dni zmagań już za nami, eksperci i kibice wyrabiają sobie pierwsze zdania na temat młodych piłkarzy, którzy już wkrótce będą wiodącymi postaciami w dorosłej piłce.

 1 LV BET Baner

 

Naziemne Zakłady Bukmacherskie w Polsce – Totolotek

Swoje pierwsze mecze mają już wszystkie ekipy na turnieju. Przed zespołami teraz kolejka numer dwa. Dzień wcześniej po raz kolejny przegrała Argentyna, która po dwóch seriach spotkań ma na koncie dwie porażki i powoli może zacząć myśleć o powrocie do kraju. Albicelestes nie przywieźli do Korei Południowej zbyt dobrej reprezentacji. Zupełnie przeciwnie do ich wielkiego rywala, Urugwaju, który zamierza Azjatycki turniej zdominować. W swoim drugim meczu Urugwaj zmierzy się z Japonią. Oto szczegółowy plan gier na środę i kursy od bukmachera Totolotek S.A.:

 Naziemne Zaklady Bukmacherskie w Polsce

 

Urugwaj u20 – Japonia u20

W pierwszej serii gier oba zespoły wygrały. Teoretycznie trudniejsze zadanie miał zespół Urugwaju, który mierzył się z Włochami. Japończycy w tym czasie wygrali 2:1 z RPA. Gole dla Azjatów strzelali Ogawa i Doan. Urugwaj z kolej do siatki Włochów znalazł drogę tylko raz. Uczynił to Amaral w 76 minucie spotkania przepięknym strzałem z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale trafiła idealnie w samo okienko bramki strzeżonej przez Zaccagno. Urugwaj spisał się  naprawdę dobrze. Wielokrotnie potrafili zagrozić bramce Zaccagno, który tego dnia spisywał się znakomicie i był najlepszym zawodnikiem Włochów. W zespole Urugwaju za to można wyróżnić naprawdę kilku znakomitych grajków. Najbardziej znanym jest bez wątpienia Rodrigo Bentancur, obecnie piłkarz Boca Juniors, który w argentyńskim gigancie odgrywa już ważną rolę, a formalnie niedawno podpisał już umowę z Juventusem. Ponadto świetnie rokują Schiappacase i De La Cruz. Obaj brylantowi technicy ze zmysłem do kombinacyjnej gry i widowiskowej. De La Cruz w meczu z Włochami nie wykorzystał rzutu karnego.

Urugwaj w lutym tego roku okazał się najlepszą drużyną w młodzieżowym Copa America.  Czy zatem Urugwaj podbije stadiony w Korei Południowej?