Leicester City Tottenham Hotspur

 

Od poprzedniego piątku dzień w dzień odbywa się co najmniej jeden mecz w ramach rozgrywek Premier League. We wtorek wygrali faworyci, tj Manchester City i Arsenal. W środę zagrał finalista Ligi Europy, czyli Manchester United. Czwartek przynosi nam natomiast starcie ustępującego mistrza, czyli zespołu Leicester z pretendentem do trofeum w tym sezonie, tj. Tottenhamem. Jak jednak wiadomo plany Tottenhamu legły w gruzach i tytuł mistrzowski powędrował do Chelsea.

 2 forBet Baner

 

Koguty w gazie – Zakłady Bukmacherskie forBET

Z mistrzowskiej formy Leicester z poprzedniego sezonu śladu nie ma. Obecne rozgrywki kończą w środku tabeli. Przez pewien czas nawet byli zagrożeni spadkiem, co byłoby nie lada sensacją. Jednak udało się uratować sezon. Faworytem spotkania są więc Koguty, które znajdują się za plecami Chelsea. Oto jak wyglądają kursy wystawione przez bukmachera forBET na dzisiejszy mecz:

 Koguty w gazie Zaklady Bukmacherskie forBET

 

Leicester City – Tottenham Hotspur

Przed rokiem oba zespoły walczyły o mistrzostwo. Teraz Leicester staje naprzeciwko Kogutom w końcówce sezonu. Lisom nie pomoże w tym meczu dwójka środkowych defensorów, Wes Morgan i Robert Huth są wykluczeni po raz kolejny. W Tottenhamie z kolei Kyle Walker po raz kolejny nie zagra. Więc prawa flanka zarezerwowana będzie dla Kierana Trippiera.

Siłą Tottenhamu jest jednak ofensywa. Kwartet Dele Alli, Eriksen, Son i Harry Kane to ogromna siła rażenia. Leicester w poprzednim sezonie straszył wszystkich swoją dwójką Jamie Vardy & Riyad Mahrez. Tegoroczny sezon nie jest dla obu udany. Mahrez przebudził się w niektórych meczach. Vardy niekoniecznie.

Leicester ostatni raz u siebie na King Power Stadium wygrało z Tottenhamem w 2002 roku. Koguty są niepokonane w 3 ostatnich meczach  na wyjeżdzie z Leicester.

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Tottenham faworytem, ale mecz bez większej stawki dla obu zespołów. Może to gwarantować spotkanie niezwykle ofensywne i obfite w bramki.