Ligowe zaleglosci w Premier League Obstawiaj z Forum

 

Na dole wszystko jasne, na górze wszystko jasne, no może prawie wszystko. Poznaliśmy najważniejsze kwestie tego sezonu. Chelsea została mistrzem, a zespoły Sunderlandu, Middlesborough i Hull City pożegnały się z rozgrywkami Premier League. Ostatnia kwestia do rozwiązania to rozdzielenie miejsc w europejskich pucharach na przyszły sezon. W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia kolejka, zanim to jednak nastąpi to kilka zespołów rozegra swoje zaległe mecze w środku tygodnia.

 1 LV BET Baner

 

Forum – Zakłady Bukmacherskie LVBET

Punktem kulminacyjnym w tabeli Premier League obecnie są miejsca w przedziale 3-5. Tutaj najciekawsze wydarzenia czekają fanów  na Wyspach. Stawką awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Miejsc dwa, a chętnych jest aż trzech. Ktoś obejdzie się smakiem. We wtorkowy wieczór do boju odrabiając swoje zaległości ruszą Arsenal i Manchester City. Oto jak wyglądają mecze i kursy od bukmachera LVBET:

 Forum Zaklady Bukmacherskie LVBET

 

Manchester City – West Bromwich Albion

Wygrana zespołu Pepa Guardioli mocno przybliży ten zespół do miejsc gwarantujących Champions League. Brak udziału w kolejnej edycji LM. Stawka meczu zatem bardzo duża, szczególnie dla The Citizens. Ekipa Manchesteru City w ostatni weekend rozprawiła się z ustępującym mistrzem Anglii, drużyna Leicester na Etihad poległa 1:2.

WBA ma za sobą całkiem udany sezon, 8 miejsce jak na ekipę o takim potencjale należy uznawać za naprawdę świetny rezultat. W dodatku styl gry piłkarzy dowodzonych przez Pulisa nigdy nie jest szczególnie efektowny.

Mecze obu zespołów w ostatnim czasie były niezwykle jednostronne. Ostatnie 10 gier w Premier League kończyło się wyłącznie wygraną Manchesteru City. Trudno oczekiwać, że tym razem nastąpi jakiś nagły zwrot w tej relacji. To City ma wszystkie atuty po własnej stronie, świetnych De Bruyne, Silve i Gabriela Jesusa. WBA skupi się zapewne na szczelnej grze w defensywie i jak najdłuższym powstrzymywaniu atakujących rywali. Na ile ta taktyka przyniesie efekt? Oceniamy, że kursy wystawione przez LV BET w pełni odzwierciedlają szanse obu zespołów i to City tego wieczora tryumfuje.