Lech Poznan Pogon Szczecin

 

Pierwsze półfinałowe starcie w ramach Pucharu Polski odbyło się we wtorek wieczorem. Pierwszoligowe Wigry Suwałki nie miały szans w starciu z Arką Gdynia. Zespół z Ekstraklasy wygrał 3:0 i w zasadzie przed rewanżem w Gdyni można już uznać, że Arkowcy są na 99% pierwszym finalistą tych rozgrywek. Druga para półfinałowa zapowiada się znacznie bardziej wyrównanie. Choć tylko teoretycznie. W praktyce może okazać się zupełnie inaczej, bowiem Lech Poznań jest naprawdę w kapitalnej dyspozycji tej piłkarskiej wiosny.

 

Lech wygra kolejny mecz – Typy Fortuna

Forma Lecha Poznań jest naprawdę wysoka, świadczą o tym trzy mecze w tym sezonie. 3:0 z Niecieczą, 3:0 z Piastem i 3:0 z Pogonią Szczecin właśnie. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w sobotę wieczorem. Szybko Pogoni przyszła okazja do rehabilitacji za słaby mecz z weekendu. Ale jednak o to będzie ciężko. Stadion w Poznaniu będzie przeciwko Pogoni, a piłkarze Lecha są w wybornej formie. Bukmacherzy tak samo jak my nie dają szans gościom. Naszym zdaniem warto udać się do FORTUNY i postawić na Lecha, oto jak wyglądają kursy:

 

Lech kolejny mecz wygra Typy Fortuna

 

Lech Poznań – Pogoń Szczecin

Początkowo mecz miał się odbyć bez udziału publiczności. Jednak w Poznaniu złożono odwołanie od decyzji i Komisja Odwoławcza PZPN uwzględniła wniosek Lecha i pozwoliła na wpuszczenie kibiców na pierwszy mecz półfinału Pucharu Polski. Niewątpliwie to doda tylko rangi temu meczowi. Kary były nałożone za ekscesy podczas finałowego meczu z poprzedniego sezonu na Stadionie Narodowym.

Lech chce w tym roku wygrać Puchar Polski. Apetyty w Poznaniu są rozbudzone. Dla Kolejorza tak świetny start jest najlepszym od piętnastu lat. Trzy ligowe wygrane z rzędu potwierdzają słuszność zatrudnienia Nenada Bjelicy na stanowisku trenera Lecha. Wszyscy piłkarze w gazie. Dawid Kownacki i Radosław Majewski prowadzą i napędzają kolegów do gry ofensywnej. Czy Pogoń zdoła się temu przeciwstawić?