Washington Capitals Columbus Blue Jackets

 

Po emocjach związanych z zimowymi klasykami, czyli meczami na otwartym stadionie z okazji 100 – lecia istnienia NHL hokeiści wrócili już do hal. W meczach na powietrzu Toronto Maple Leafs po pasjonującym spotkaniu wygrali po dogrywce z Detroit Red Wings. Mecz potrzebował dogrywki by rozstrzygnąć zwycięzcę. Dwie pierwsze tercje niemrawe, ale to ile emocji przyniosła tercja trzecia to wiedzą tylko obserwatorzy tego spotkania. Kiedy było 4-1 dla Toronto nic nie zapowiadało takiego come backu ekipy Detroit. Ale jednak udało się, do remisu 4-4 doprowadził na nieco ponad 1 sekundę przed końcem Mantha, dla którego był to zarazem drugi gol tego wieczora. W dogrywce granej 3 na 3 byliśmy świadkami akcja za akcję. Zwycięski okazał się gol Austona Matthewsa, gwiazdy Toronto.

 

Legalne Zakłady Bukmacherskie

W nocy z czwartku na piątek odbędzie się wiele gier w całej Ameryce. Spójrzmy jaką ofertę z tej okazji przygotowali w Milenium:

 

Washington Capitals Columbus Blue Jackets milenium

 

Washington Capitals – Columbus Blue Jackets

Wydarzeniem nocy będzie pojedynek Capitals z Columbus. Zespół z Waszyngtonu zamierza przerwać niesamowitą serię zespołu Columbus. 13 zwycięstw z rzędu to sytuacja bez precedensu. Do tej pory o zespole z Columbus mało mówiło się w kontekście walki o Puchar Stanleya, ale może warto wziąć ich dyspozycję na poważnie? Więcej mówi się o tym, że to ma być sezon Capitals. Dowodzeni przez Aleksa Owieczkina i Nicklasa Bacstroma mają poprowadzić po upragniony Puchar Stanleya. Ale do tego jeszcze długa droga.

 

Washington CapitalsFoto: bamcontent.com

Przez pewien czas zespół Capitals znajdował się w kryzysie, jednak zła seria została przerwana i obecnie na koncie maja trzy wygrane mecze z rzędu. Wygrana z NJ Devils dodała skrzydeł i ekipa nabrała pewności siebie. Dzisiejszej nocy szykuje się zatem niesamowity bój. Czy Owieczkin znajdzie receptę na to jak pokonać swojego rodaka Sergieja Bobrowskiego, który strzeże bramki Columbus?