Mistrzostwa Swiata elity w hokeju na lodzie

 

W ostatnich dniach polscy kibice hokeja na lodzie przeżyli zawód. Polska reprezentacja w zmaganiach MŚ dywizji 1A miała walczyć o powrót do elity, a tymczasem po słabym turnieju spadla do dywizji 1B i marzenia o wielkim powrocie do najlepszych trzeba odłożyć na kolejne lata. W polskim hokeju wiele rzeczy nie funkcjonuje jak trzeba. Plan restrukturyzacji potrzebny od zaraz. Ale jednak życie toczy się dalej i wielu kibiców z miłą chęcią rzuci okiem na to jak grają w hokeja najwięksi na świecie. Już dziś rozpoczynają się w Danii MŚ elity. Turniej paradoksalnie będzie mocniej obsadzony niż lutowe igrzyska olimpijskie w Pjongczang. Gwiazdy NHL, które odpadły już ze swoimi zespołami z play off przyjadą do Danii.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Forum Bukmacherskie: Hokej

Zespoły podzielone na dwie grupy po 8 zespołów. Pierwszy dzień od razu serwuje nam niesamowity szlagier. USA vs Kanada. Mecz o wielkim ciężarze gatunkowym. Oto oferta LV BET na pierwszy dzień zmagań:

 Forum Bukmacherskie Hokej

 

1 dzień meczowy- piątek

Hitem jak zostało wspomniane jest pojedynek Kanadyjczyków z Amerykanami. Faworytem zespół spod znaku Klonowego Liścia. Kanada przywiezie kilka znakomitych graczy, gwiazdą jest McDavid, Brayden Schenn, Jordan Eberle i Aaron Ekblad. Amerykanie przyjadą zapewne młodym składem więc nasz typ to wygrana Kanady.

Gospodarz, Dania zagra z rewelacją IO Niemcami. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ale i trudno przewidzieć faworyta. Czy Niemcy będą tak samo dobrze dysponowani jak w czasie IO? Trudno przewidzieć. Lepiej pierwszy mecz obserwować.

Rosja zagra już pod swoją flagą, zatem będzie można słuchać hymnu Rosji. Francuzi raczej nie mają startu do zespołu Sbornej. Faworyt jasny, kurs to pokazuje. Wysoka wygrana Rosjan na ten mecz się zapowiada.

W końcu ostatni z meczów to Szwecja – Białoruś. Faworytem Trzy Korony, zespół, który w MŚ spisuje się bardzo dobrze i często dochodzi na wysokie etapy, do strefy medalowej. Szwedzi mają znakomite pokolenie graczy. Naszym zdaniem Białoruś zostanie pokonana różnicą kilku bramek.