Inter Mediolan Juventus

 

Sytuacja we włoskiej Serie A z każdą kolejką nabiera coraz większych rumieńców. W sobotę zaczynamy granie w 35 serii gier, a poziom emocji jest na niezwykle wysokim poziomie. Walka toczy się na każdym pułapie. Napoli wraz z Juventusem walczy o tytuł mistrzowski. Roma, Lazio oraz Inter skupione na walce o top 4 dające przepustki do Ligi Mistrzów. Z kolei Atalanta, Sampdoria, Milan i Torino wojują o udział w przyszłej edycji Ligi Europy. Jakby tego było mało to również na dole tabeli kilka zespołów zamieszanych w walce o utrzymanie. Tak naprawdę tylko zespoły Benebvento, Bologni i Genoi mają względny spokój i ich zespoły nie są uwikłane w grę o wysoką stawkę.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie

Sobotę otworzymy meczem półfinalisty LM, Romy z Chievo. Faworytem jednoznacznie gospodarze. Ale wydarzeniem weekendu w Italii jest pojedynek Interu z Juventusem. Mecz, który może dać wiele odpowiedzi na układ w górnej części tabeli. Oto kursy od LV BET:

 

 Derby DItalia

 

Inter Mediolan – Juventus

Po porażce z Napoli w ekipie Juventusu wielka mobilizacja. Obecnie Stara Dama ma zaledwie 1 punkt przewagi nad Napoli, a do mety sezonu jeszcze 4 kolejki więc wszystko się może zdarzyć. Kalendarz gier teoretycznie trudniej wygląda dla Juve. Pierwszy wielki test już dzisiejszego wieczora w Mediolanie. Inter wojujący o powrót do Ligi Mistrzów, Juventus o mistrzostwo. Ponadto dwa zespoły, których mecze nazywane są derbami Włoch, to musi ekscytować!

Porażka, a być może nawet i remis wobec ewentualnych wygranych rywali w walce o cele Interu i Juve oznacza rozczarowanie. Zatem walka na Giuseppe Meazza powinna pójść na całego. W tejże walce zespołowi Juve nie pomoże Giorgio Chiellini, który doznał kontuzji w konfrontacji z Napoli. Jego absencja to spora strata. Czy zatem Icardi mający patent na Juve pokusi się o kolejną bramkę przeciwko Juve? Spaletti i Allegri to wytrawni stratedzy. Jedni i drudzy umieją bronić. Coś nam się wydaje, że mając w pamięci domowe mecze Interu z Milanem, Napoli czy Lazio szykuje się partia szachów… Obyśmy się mylili, ale jeden gol może tutaj przesądzić o wygranej, o ile ten gol padnie. Wynik 0:0 także nie wykluczony…