Arsene Wenger

 

Wielkie emocje w piłkarskiej Ligi Mistrzów, kunszt poszczególnych graczy, piękne zagrania i wielkie emocje. Tak w skrócie wyglądały dwa półfinałowe mecze Ligi Mistrzów. W czwartek przechodzimy do młodszej siostry Ligi Mistrzów, czyli rozgrywek Ligi Europy. Mówi się, że to uboga krewna, ale jak się spojrzy na zestaw zespołów, jakie pozostały na placu boju to nie można wybrzydzać. Wielkie oczekiwania przede wszystkim są związane z dwumeczem Arsenalu z Atletico Madryt. Zespołów, które przez wiele ostatnich lat raczyły nas graniem w LM.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie: LV BET

Faworytem do awansu w dwumeczu jest Atletico Madryt, ale pierwszy mecz rozegrany zostanie w Londynie. W pierwszym meczu jeszcze niezbyt wiele się wyjaśni. Jak pokazały europejskie puchary w poprzednich fazach to nawet przewaga trzech bramek o niczym nie świadczy. Więc w czwartek zaledwie uczyniony zostanie jeden krok, ale kwestia awansu rozstrzygnie się za tydzień. Oto kursy wystawione przez LV BET:

 Arsenal Londyn Atletico Madryt

 

Arsenal Londyn – Atletico Madryt

W ostatnich dniach wokół Arsenalu wielka dyskusja, powód oczywisty, odszedł Arsene Wenger. Tzn. odchodzi wraz z końcem obecnych rozgrywek. Fani Arsenalu zaprzestali wystawiać już transparenty ze słynnym hasłem „Wenger OUT”. Teraz na kartonach wypisywane są wielkie podziękowania dla francuskiego szkoleniowca, który tak wiele zrobił dla Kanonierów. Klamrą spinającą 22 – letnią karierę Francusa w Londynie byłoby wygranie Ligi Europy. Wenger w swojej karierze z Arsenalem nie wygrał europejskich pucharów. Dwukrotnie był w finale, raz w Pucharze UEFA przegrywając karne z Galatasaray, a po kilku latach w finale LM musiał uznać wyższość FC Barcelony.

Półfinał to już puchar na wyciągnięcie. Arsenal u siebie musi dobry wynik osiągnąć, bo wyjazdy idą im kiepsko. W formie jest Lacazette, który w Premier League rozstrzelał West Ham. Razem z Ozilem i Ramseyem mają być postrachem bramki Oblaka. Atletico dobrze broni, będzie walka, będą emocje. Ale w pierwszym meczu spodziewamy się wygranej Arsenalu. Własny teren będzie atutem nie do pokonania. Nasz typ to 1:0 dla Kanonierów.