Jan Bednarek Southampton

 

 

W sobotę odbył się pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Anglii. Na Wembley spotkały się dwa godne siebie zespoły. Emocji nie brakowało. Ostatecznie z awansu cieszył się Jose Mourinho i jego Manchester United. Czerwone Diabły co prawda przegrywały po bramce Sona już z początkowych minut meczu, ale jednak niezłomnie walczyli o korzystny rezultat i dzięki trafieniom Alexisa Sancheza i Andera Herrery odwrócili przebieg meczu i wygrywając 2:1 zabukowali sobie bilety na finałowy mecz, który czeka nas 19 maja. Na słowa uznania zasługuje nie tylko Sanchez i Herrera, czyli strzelcy bramek, ale także Pogba, Smailling i Jones. Cała trójka zagrała świetnie. Tottenham po raz kolejny zostanie bez niczego.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Polskie Zakłady Bukmacherskie LVBET

Zdecydowanie dzisiejszy mecz ma jednego faworyta. Zupełnie inna sytuacja niż w dniu wczorajszym. Szanse Chelsea w oczach analityków firmy LV BET kształtują się na poziomie @ 1,42:

 Polskie Zaklady Bukmacherskie LV BET typy

 

Chelsea FC – Southampton

Mało kto wieszczy w dniu dzisiejszym szansę dla Southampton. My jednak radzimy delikatną ostrożność. Oba zespoły rywalizowały dwa tygodnie temu w ligowej kolejce Premier League. Mecz dostarczył większych niż zakładano emocji. Southampton prowadził nawet 2-0, a jedną z bramek zdobył debiutujący tamtego dnia w Premier League Jan Bednarek. Jednak mimo dwubramkowego prowadzenia Święci nie utrzymali wyniku i przegrali 2:3. Hazard i Giroud załatwili sprawę. Chelsea poprzez ligę ma małe już szanse na awans do Top 4, dlatego dzisiejszy mecz dla Conte może być szansą. Wiele się mówi, że Antonio po sezonie opuści Chelsea. Dlatego pewnie jednym z jego planów jest odejście z Pucharem Anglii. Southampton zaciekle walczy o utrzymanie w Premier League, ale tabela nie wygląda zbyt dobrze, bo strata do bezpiecznego miejsca coraz większa.

Dziś faworytem Chelsea, trudno będzie Soton sprawić niespodziankę. Naszym zdaniem przekonująca wiktoria The Blues w stosunku 2:0.