legia warszawa ekstraklasa

 

Polska liga potrafi zaskakiwać. Przed tygodniem zakończyliśmy rundę zasadniczą. Po 30 kolejkach na czele tabeli usadowił się pewnie Lech Poznań. Większość ekspertów już niemal wręczała Poznaniakom tytuł, mówiono o tym jak dobry kalendarz przed nimi. W dodatku Korona Kielce na pierwszy mecz rundy finałowej do Poznania pojechała z myślą o rewanżu w Pucharze Polski i to dla nich się liczyło. Lech miał wygrać, ale nieobliczalność, by nie powiedzieć słabość naszych zespołow ligowych sprawiła, że Lech przegrał 0:1 w Poznaniu i po sobotnich meczach może spaść z ligowego szczytu. Niepowodzenie Lecha chcą wykorzystać w Białymstoku i Warszawie. Lech przegrał, bo był zbyt pewny siebie. Mieli nawet rzut karny, ale Darko Jevtić nie wykorzystał okazji na wyprowadzenie zespołu na prowadzenie. Wszystko się zemściło. Czy porażkę Lecha wykorzystają rywale?

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie: Ekstraklasa

Trzy mecze zaplanowano na sobotę. W każdym z meczów należy upatrywać faworyta u gospodarzy. Oto jak kursy wystawiła firma bukmacherska LV BET:

 Zaklady Bukmacherskie Ekstraklasa

 

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin

W Warszawie odżyły nadzieje, przed Legią trudna runda finałowa. Dziś jeden z łatwiejszych teoretycznie meczów. Ale Legioniści nie mogą popełnić błędu jak wczoraj Lech, który też był dużym faworytem. Legia była w kryzysie, udało się przełamać pewnym tryumfem nad Pogonią w ostatniej kolejce przed tygodniem. Teraz na Łazienkowską przyjedzie także rywal w zasięgu Legii. Piłkarze Romeo Jozaka muszą pokazać charakter i jakość. To będzie tydzień prawdy dla tego zespołu. Dwa mecze u siebie jednak są okazją do napędzenia się odpowiednio na końcową fazę sezonu. Dziś mecz z Zagłębiem, a już za kilka dni rewanż z Górnikiem Zabrze w Pucharze Polski.

Naszym zdaniem Legia dziś nie zaprzepaści szansy na ponowne wskoczenie przez Lecha. Kurs @ 1,50 w LV BET należy uznać za dobrą opcję do kuponu na sobotę.