Washington Capitals San Jose Sharks

 

Zmagania w najlepszej hokejowej lidze świata- NHL zmierzają ku końcowi w fazie zasadniczej. Już wkrótce walka zacznie się na dobre. Play off to wszystko co najlepsze w hokeju. Walka na całego, zero kunktatorstwa i kalkulacji. Tym razem NHL idzie naprzeciw wymaganiom fanom w Europie, w tym Polsce. Wreszcie godziny większości spotkań będą dogodne. Nie trzeba zarywać nocki by podziwiać wielki hokej. Spójrzmy na harmonogram sobotnich meczów wraz z kursami od polskiego legalnego bukmachera LV BET:

 

Washington Capitals San Jose Sharks obstawianie typy

 

Washington Capitals – San Jose Sharks

Dwa zespoły, które mogą odegrać w tym sezonie play off duże role. Washington, jak i San Jose obecnie mająco 81 punktów na koncie, są w ścisłej czołówce. Do play off przystąpią z wysokich miejsc. Mecz dobrych zespołów, ale wszystko przyćmiewa po raz kolejny Aleksandr Owieczkin. Rosyjska gwiazda może pobić kolejny rekord. Owieczkin ma na koncie obecnie 598 bramek w historii ligi NHL. Zatem jakby miał dziś swój dzień, to kto wie, może uda się dobić do klubu 600 i stać się 20.zawodnikiem w historii całego NHL! Ale wyniki indywidualne są zawsze w cieniu. Media robią z tego wielkie wydarzenie, ale pamiętajmy, że hokej to sport zespołowy i najważniejsze dla Owieczkina będzie wygranie meczu przez jego Capitals. A forma nie jest najwyższa. Washington przegrał dwa ostatnie spotkania, najpierw z Anaheim, a potem z LA Kings. Czas na przerwanie złej passy. Sharks z kolei są w dobrej formie i poprzeczka wisi wysoko. 3 z 4 ostatnich meczów San Jose wygrali.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Faworyt dzisiejszego spotkania? W zasadzie San Jose, co pokazują kursy, ale Capitals nie wolno lekceważyć. Mecz z gatunku wszystko się może zdarzyć. Polecamy opcję z bramkami. Nasz typ to powyżej 5,5 gola dzis!