europa league

 

Liga Mistrzów okazała się raczej żniwami dla bukmacherów. Typerzy zapewne przegrali sporo gotówki stawiając tzw. „pewniaki” typu Legia czy Juventus. Sporą palpitację serca musieli mieć też gracze stawiający na wygraną Arsnealu w Sofii. Legia jednak zaskoczyła cały piłkarski świat. Typerzy mają nadzieję, że czwartkowe spotkania w ramach Ligi Europy okażą się lepszym polem do popisu i co najważniejsze do wygranej. Trzeba mieć jednak na uwadze zespoły, które odpuszczają rozgrywki wystawiając nieco słabsze składy. Oto jak wygląda Naszym zdaniem propozycja ciekawego kuponu, który może dać Wam zarobić/odrobić straty z wczoraj.

 

Kupon na Ligę Europy – Zakłady Bukmacherskie Milenium

kupon na lige europy

Villareal to ekipa własnego boiska. Dopiero w poprzedni weekend zaznali pierwszej porażki w tym sezonie w Primera Division. Po trzech kolejkach dla Żółtej Łodzi Podwodnej sytuacja w grupie o dziwo skomplikowana, zaledwie 5 pkt. na ich koncie. Takie mecze na El Madrigal jak z zespołem z Turcji trzeba wygrywać. Włoski duet Roberto Soriano & Nicola Sansone powinni poprowadzić Villareal do zwycięstwa. Kursy jasno pokazują faworyta.

 

nicola sansoneFoto: gettyimages.com

Inny zespół z Hiszpanii, a raczej z Kraju Basków gra także na swoim San Mames. Trener Ernesto Valverde poważnie podchodzi do meczów w Lidze Europy i dziś wystawi mocny skład. Zagra Aduriz, Muniain czy Raul Garcia. Naprzeciwko tylko Genk z niezbyt silnej ligi belgijskiej. Zespoły z La Liga za to przecież w ostatnich latach są hegemonem w Europie.

Ostatnim z typów to propozycja na włoską Fiorentinę. Popularne Fiołki nie dały szans Libercowi w meczu wyjazdowym wygrywając 3:1. Losy awansu mogą zostać rozstrzygnięte już dzisiaj. Na własnym obiekcie powinni dopiąć