Liga mistrzow zaklady

 

Liga Mistrzów ma to do siebie, że jest zawsze na świeczniku. Wielu kibiców emocjonuje się meczami w tych rozgrywkach. W Polsce dzięki udziałowi Legii da się słyszeć rozmowy w autobusach, tramwajach, na ulicy czy w urzędach. Wszyscy rozprawiają o tym jak Legia wypada w Lidze Mistrzów. Jest wiele takich osób, które typuje tylko mecze Ligi Mistrzów uważając, że to najłatwiejszy zarobek. Idziemy zatem dzisiaj tym tropem i przedstawiamy wydawałoby się kupon trzech niemal pewnych zdarzeń, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Internetowi Bukmacherzy

liga mistrzow kupon milenium

 

Pierwszy z zestawu jaki dzisiaj proponujemy to typ na Benficę Lizbona. Zespół Dynama Kijów przyjeżdża do Lizbony bardzo osłabiony. Zabraknie jej gwiazdy Yarmolenki, który jest najlepszym pałkarzem w całej Ukrainie. Do tego Fedorczuk, Danilo Silva, Gładkij, Khaczeridi i Garmash. Spore ubytki w składzie. Dodatkowo Benfica wygrała pierwszy mecz w Kijowie 2:0 i jest bezsprzecznym faworytem także w rewanżu na własnym obiekcie.

 

Ludogorec ArsenalFoto: guim.co.uk

Arsenal jest zdecydowanym faworytem meczu z Łudogorcem. Pierwszy mecz to pewne 6:0 podopiecznych Arsene Wengera, zapewne dzisiaj wielkiego pogromu nie będzie, ale to Kanonierzy będą rozdawać karty w tym pojedynku. Mesut Ozil, Alexis Sanchez i pewnie Olivier Giroud w formie. Arsenal wygrywa w Premier League i powalczy być może o tytuł mistrzowski wreszcie. W Lidze Mistrzów jednak trzeba zając 1 miejsce w grupie, a takie mecze jak te z Ługodorcem do tego przybliżą.

 

jan oblakFoto: sportskeeda.com

Kursy na Atletico rzędu @1,10 nie są zadowalające i nie wiele dają. Atletico gra u siebie, wiadomo jak ekipa Diego Simeone słynie z żelaznej defensywy, tracą mało bramek a Jan Oblak wspierany przez Diego Godina czy Savica to szczelny mur. Rostów na własnym obiekcie w meczu z Atletico oddał raptem trzy strzały w kierunku bramki. To czego oczekiwać po ich wizycie na Vicente Calderon w Madrycie?