Shark

 

1 LV BET Baner

 

Ciekawostki Bukmacherskie

 

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy ten cykl z hasłem Fish. Dzisiaj przedstawiamy Wam zupełne przeciwieństwo, a mianowicie Sharka (z ang. Rekina). Jak sama nazwa wskazuje jest to niebezpieczny klient dla firm bukmacherskich. Potrafi ograć bukmachera, ale zarazem szybko traci możliwość konkretnego obstawiania.

 

Ciekawostki Bukmacherskie Shark PieniadzeFoto: newtimes.pl

Niebezpieczni klienci potrafią znaleźć value o którym niebawem w ciekawostkach – w skrócie wartościowe kursy, zawyżone. Ponadto łapią surebety – w skrócie pewny zysk na przełomie kursów w różnych firmach. A i również obstawiają spadki kursów, podejrzane mecze itp. Potrafią wychwycić to, co fish zupełnie pominie. Ich kolejnym atutem jest też cierpliwość, która skutkuje odpowiednią formą gry i dobierania stawek.

 

Ciekawostki Bukmacherskie Shark Pieniadze StosFoto: thefactninja.com

Sharki nie mają jednak łatwo. Szybkie limity skutkują graniem po groszowych stawkach. Jednak są na to sposoby. Wiele kont, oczywiście na wiele dowodów, jest to bardzo znana i stara już taktyka. Ponadto początkowo potrafią się podłożyć bukmacherowi by ci zwiększyli mu limity. Następnie taki niebezpieczny klient potrafi to wykorzystać ze zdwojoną, a w skrajnych przypadkach ze strojoną siłą. Tacy klienci wywołują spazmy w firmach bukmacherskich.

 

Ciekawostki Bukmacherskie SharkFoto: sharkbusiness.org