Fish

 

1 LV BET Baner

 

Ciekawostki Bukmacherskie

 

Ciekawostki Bukmacherskie Fish

 

Kim jest Fish w slangu bukmacherskim?

Jest to określenie gracza, który jest idealnym klientem dla firmy z zakładami sportowymi. Mianowicie gra najważniejsze ligi sportowe typu Premier League, Bundesligę, NBA, NHL czy turnieje najwyższej rangi w tenisie. Ponadto często są to zakłady COMBI, akumulacyjne innymi słowy. A te jak wiemy, często nie wchodzą.

Zakłady Bukmacherskie Dzieci Lecimy Na Majorke Foto: imgflip.com

Fish to jednostka, która uważa siebie za znawcę z danej dyscypliny, ligi, a wcale nią nie jest. Internet taką osobę nazywa Januszem obstawiania. Gra za małe stawki i do tego często przegrywa. Porównuje się ich także z początkującymi graczami, którzy obstawiają podobnie. Jednak różnica jest taka, że Fish potrafi zaskoczyć większą stawką i mniejszą liczbą zdarzeń na kuponie, pamiętając o wcześniejszych wpadkach. Zdarzają się też przypadki, że Fish ewoluuje w kogoś, kto wygrywa. Ba! Nawet staje się Sharkiem, o którym opowiemy w Ciekawostkach #2.

 

Zakłady Bukmacherskie Dzis Obiadu Nie BedzieFoto: facebook.com/typowybukmacher1

Tym samym Fish to dosyć śmieszna postać w biznesie zakładów bukmacherskich. Traktuje się ją dobrze i z humorem. Z wiadomych przyczyn są osobami, które przegrywają. Zatem mamy dla Was radę, nie bądźcie Fishem, bo takich lubią po ciemnej stronie mocy ;)