Kolejne niespodzianki hokejowego turnieju na IO

 

Hokejowy turniej na igrzyskach olimpijskich to zawsze danie główne dla kibiców. Jak zapewne już jednak wiecie w tym roku brakuje największych gwiazd hokeja, NHL gra swoim rytmem bez zgody na wyjazd graczy do Korei Południowej. Przez to na taflach w Pjongczangu nie widzimy śmietanki tego sportu. Ale życie nie znosi próżni i sport kreuje kolejnych bohaterów. Turniej dopiero powoli się rozkręca. Pierwszego dnia wielkimi zaskoczeniami były porażki Amerykanów ze Słowenia i Rosjan występujących pod szyldem Olimpijczyków z Rosji w meczu ze Słowacją. Dwie wielkie sensacje. Drugi dzień przeszedł bez większego echa. Polskich fanów najbardziej musiał ucieszyć gol Wojtka Wolskiego, który gra dla reprezentacji Kanady, która ograła 5:1 Szwajcarię. Ponadto Czesi pokonali 2:1 gospodarzy Koreę Południową.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie: Hokej

Kolejne emocje już od wczesnych godzin porannych w piątek. Na lodzie zobaczymy po raz drugi zespoły czołowe na świecie. Oto plan gier oraz kursy od legalnego polskiego bukmachera LV BET:

 Zaklady Bukmacherskie Hokej

 

Szwecja – Niemcy

Skandynawia zawsze dobrze grała w hokej. Co prawda w Norwegii nie jest najlepiej, ale już Finlandia i przede wszystkim Szwecja ma się dobrze. Szwedzi to mistrzowie świata z 2017 roku, w Pjongczang zamierzają powalczyć o złoty medal olimpijski, który ostatnio zgarniała raz po raz Kanada. Szwedzi swój pierwszy mecz zagrali bardzo dobrze. Rywalem był zespół Norwegów, wygrana 4:0 po bramkach Lindholma, Lnadera, Everberga i Wikstranda. Dodajmy, że bezpośredni awans do ćwierćfinałów uzyskają tylko zwycięzcy trzech grup i najlepszy zespół z drugiego z najlepszym bilansem. Pozostała ósemka walczy w barażach. Specifika turnieju skomplikowana, turniej niedługi, ale stawka spora.

Niemcy swój pierwszy mecz przegrali z Finlandią 2:5, czyli zdecydowana porażka. Szwedzi naszym zdaniem maja naprawdę mocny skład. Jest kilku mistrzów świata sprzed roku w składzie. Stawiamy na Szwecję. Typ dnia z IO w Pjongczang, kurs @ 1,30 w LV BET.