Arka Gdynia Lech Poznan

 

Wrócili w wielkim stylu można by rzec. Piątkowe mecze Ekstraklasy były niezwykle emocjonujące, dla fanów czekających na powrót naszych ligowców dwa mecze z taką dawką bramek i emocji w pełni zrekompensowały okres dwumiesięcznego oczekiwania. Wisła Płock wygrała 4:2 z Górnikiem Zabrze, co otwierało rozgrywki w 2018 roku, a w meczu dnia Legia wygrała w Lubinie 3:2 z Zagłębiem. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Mares, nowy gracz Zagłębia odpowiedział dwoma golami na dwa gole Jarosława Niezgody z Legii, ale w doliczonym czasie gry Mirosłav Radović strzałem z rzutu karnego ustalił wynik spotkania i dał Legionistom pierwszą wygraną w 2018 roku. Roku, który ma należeć do Legii, ma wywalczyć tytuł i awansować do LM, ale do tego daleka droga. Póki co zostaje liderem tabeli, ale odpowiedź rywali z Poznania już dziś.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Forum Bukmacherskie - Typy Ekstraklasa

Niedzielne mecze otworzy spotkanie Termalici z rewelacyjną jesienią Koroną Kielce, ale meczem dnia pojedynek w Gdyni, gdzie Arka zagra z Lechem. Oto kursy od bukmachera LV BET:

 Forum Bukmacherskie Typy LVBET

 

Arka Gdynia – Lech Poznań

Mini rewanż za finał Pucharu Polski z poprzedniego sezonu? Raczej nie należy w tych kategoriach podchodzić do tego meczu, ale gdzieś głęboko zapewne zadra w sercach kibiców Lecha drzemie. Porażka z Arką na Stadionie Narodowym to nie było to czego oczekiwali fani Kolejorza.

Wyjazd do Gdyni dla Lecha nie będzie łatwy. Statystyka meczów poza domem mówi o braku wygranej od 20 sierpnia, pół roku bez wygranej na wyjeździe dla zespołu walczącego o mistrzostwo to za dużo! Czy Lech więc ma szansę na tytuł jeszcze? Tabela jasno pokazuje, że owszem. Dopiero zaczęliśmy piłkarską wiosnę wiec sporo grania i szans na przełamanie złej passy wyjazdowej aż nadto.

Lech w Gdyni wygrał dwa ostatnie mecze, w tym ten z poprzedniego sezonu 4:1. Czy to znak na dobry wynik także dziś?

Naszym zdaniem mecz będzie wyrównany. Pierwsze starcia to zawsze loteria w typowaniu, my skłaniamy się ku remisowi 1:1.