Zaglebie Lubin Legia Warszawa

 

Przez wielu uznawana za słabą, niektórzy nieustannie narzekają na jej poziom, ale jednocześnie żyć bez niej nie mogą. O jakiej lidze mowa? Oczywiście o naszej polskiej Ekstraklasie. Koszula bliższa ciału można powiedzieć. Możemy się zachwycać meczami w La Liga, genialnymi zagraniami w Serie A, czy też tempem i poziomem meczu w Premier League, ale jednak największe emocje w polskich kibicach wzbudza rywalizacja o Mistrzostwo Polski. Tak jest co roku, nie ma innej opcji. Zimowa przerwa nie była długa jak jeszcze kilka sezonów temu. Raptem styczeń i kilka tygodni łącznie w grudniu i lutym i wraca do łask najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce. Wraca meczami w piątek wieczorem.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Forum: Ekstraklasa z LV BET

Pierwszy gwizdek w roku 2018 na ligowych boiskach w Polsce zabrzmi w Płocku, gdzie zawita Górnik Zabrze, który był rewelacją jesieni. Jednak meczem dnia jest spotkanie w Lubinie. Oto plan piątkowych gier oraz kursy od polskiej legalnej firmy bukmacherskiej LV BET:

 Typy Dnia z LV BET ekstraklasa

 

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa

22 kolejka gier w Ekstraklasie przynosi ciekawe spotkanie w Lubinie. Zagłębie na pozycji numer 6, Legia z pozycji lidera. Różnica w punktach jednak wynosi raptem 6 oczek, co na dobrą sprawę jest niewielką stratą do lidera. Legia ma już 7 porażek na koncie. Zagłębie dla porównania tylko 5 razy schodziło z boiska pokonane. Widać więć jak bardzo wyrównana jest nasza liga, poziom nie powala, każdy wygrać może z każdym.

Legia nie próżnowała w zimowym okienku transferowym. Do klubu przyszli nowi gracze z Remym czy Eduardo na czele. Na ile okażą się to poważne wzmocnienia, a na ile przepłacone ruchy czas pokaże. Pierwszy test dla nowych graczy już w piątkowy wieczór.

O ile Legia się wzmacniała, o tyle Zagłębie zostało pozbawione swojego najlepszego strzelca. Jakub Świerczok wybrał ofertę Łudogorca Razgrad i strzela już gole w lidze bułgarskiej. Z kolei stoper Jarosław Jach przeniósł się do Premier League, a raczej obecnie do rezerw Crystal Palace. Wybrał pieniądze i rozwój w lepszym klubie niż grę i walkę o wyjazd na Mundial w Lubinie. Bez tych dwóch piłkarzy ciężko sobie wyobrazić postawę Zagłębia w meczu z Legią. Faworytem zatem jest Legia, naszym zdaniem wymęczy ona wygraną 1:0. Ale nie spodziewajmy się polotu w tym meczu.