kazachstan futsal

 

Wielkie emocje sportowe na Słowenii pochłaniają wiele osób, wszystko za sprawą futsalu. Może i hala w Ljubljanie nie wypełnia się do ostatniego miejsca, ale kiedy grali gospodarzy Słoweńcy to wszyscy żyli meczem. Słowenia jednak odpadła w ćwierćfinale po emocjach w meczu z Rosją. Turniej trwa nadal, doszliśmy już na etap półfinałów i tutaj każdy nawet najmniejszy błąd jest bezlitośnie karany. Tutaj doszła już światowa elita parkietów halowej odmiany piłki nożnej. Futsal jest widowiskowy, mecze toczone na dużym tempie. Liczy się każda sekunda, bo można strzelać bramki nawet z końcową syreną. Dlatego warto śledzić czwartkowe mecze ½ finału.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Zakłady Bukmacherskie Totolotek S.A.

Zespoły z Półwyspu Iberyjskiego są faworytami dzisiejszych meczów półfinałowych. Szlagierowo zapowiada się rywalizacja Rosji z Portugalią, ale meczem wieczoru jest pojedynek Hiszpanów z Kazachstanem. Oto kursy wystawione przez polskiego legalnego bukmachera Totolotek S.A.:

 Polfinaly UEFA Futsal Euro 2018 totolotek

 

Kazachstan – Hiszpania

Jedni nie zachwycają na tym turnieju, mowa o Hiszpanach, a i tak są faworytem tego meczu. Hiszpanie to najbardziej utytułowana reprezentacja w futsalu. Jednak kiedy ogląda się jej mecze na tegorocznych mistrzostwach Europy ciężko. Mało polotu w tej grze, mało nieszablonowych rozwiązań, a i wyniki rozczarowujące. 4:4 z Francją, 1:0 z Azerbejdżanem i 1:0 z Ukrainą. Mało bramek, ale szczelna defensywa, Hiszpanie grają długo wymieniając podania, ale często są to akcje bezproduktywne.

Kazachstan z kolei gra znacznie milej dla oka. Akcje napędzane przez Douglasa Juniora i Taynana są naprawdę ładne. Do tego sporo gry z wysuniętym bramkarzem, który znakomicie gra nogami. Mowa o Higuita oczywiście, który broni dostępu do bramki Kazachstanu, ale w wielu akcjach wychodzi wysoko i rozgrywa.

Naszym zdaniem ciężko wskazać faworyta, niby Hiszpania,ale na tym turnieju nie zachwyca, więc awans Kazachstanu nas wcale nie zdziwi. Do odważnych świat należy? Stawiamy 4:3 dla Kazachów, a co!