Korona Kielce Zaglebie Lubin

 

Inauguracja sezonu w piłkarskiej Ekstraklasie przyniosła za sobą dwie wielkie niespodzianki. Najpierw w sobotę Górnik Zabrze pokonał na własnym, wypełnionym po brzegi stadionie 3:1 Legię Warszawa, a dzień później drugi z beniaminków Sandecja Nowy Sącz zremisowała w Poznaniu z Lechem 0:0. Wyniki te to największe niespodzianki pierwszej serii gier. Można więc sądzić, że sezon 2017/18 będzie niezwykle ciekawy skoro już na samym początku walki o mistrzostwo dochodzi do nieoczekiwanych rezultatów. W poniedziałkowy wieczór zostanie rozegrane dokończenie kolejki, w Kielcach Korona podejmie Zagłębie Lubin.

 2 forBet Baner

 

Typy Bukmacherskie: forBET

Kolejka numer jeden sypnęła zaskakującymi rozstrzygnięciami toteż analitycy firmy forBET ostrożnie podchodzą do meczu w Kielcach i kursy wystawione są zachowawczo. Niewielkim faworytem jest Zagłębie, ale jak wiadomo wszystko zdarzyć się może. Oto jak wyglądają kursy:

 Korona Kielce Zaglebie Lubin forbet

 

Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Naszym zdaniem to Zagłębie jest faworytem tego spotkania. W Lubinie po niepowodzeniu w poprzednim sezonie i grze w grupie spadkowej co było wielkim rozczarowaniem, teraz mają aspiracje na coś więcej. Aby osiągnąć ten cel sprowadzono kilku świetnych zawodników. Klub Zagłębie wzmocnili m.in. Jakub Świerczok, Bartłomiej Pawłowski, Adam Matuszczyk. Ale największą gwiazdą nadal pozostaje Filip Starzyński, który wreszcie wyleczył uraz i przepracował należycie okres przygotowawczy. Jeśli Starzyński będzie w formie to Zagłębie powalczy o wysokie lokaty w sezonie.

W Kielcach z kolei jedna wielka niewiadoma. W klubie istna rewolucja. Nie ma już ojca sukcesów sprzed roku trenera Macieja Bartoszka, który został zwolniony mimo iż klub osiągnął wynik ponad stan. Sprowadzono szereg nieznanych zawodników z zagranicy co nie może się podobać. Korona wydaje się kandydatem do spadku. Trener Gino Lettieri nie zna realiów polskiej ligi. A w meczu z Zagłębiem Korona musi radzić sobie bez Dejmka, Cebuli, Diaw, Kaczarawy i przede wszystkim Jacka Kiełba czyli motoru napędowego.

Naszym zdaniem Zagłębie ten mecz wygra.