Argentyna Brazylia messi

 

Sezon ogórkowy otwarty, największe kluby europejskie toczą rywalizację na rynku transferowym by należycie wzmocnić swoje kadry przed kolejnym sezonem. Z kolei na świeczniku są teraz reprezentacje wielu państw. W Europie rozegranych zostanie szereg gier o punkty w eliminacjach MŚ. Najlepsi z Ameryki Południowej z kolei zagrają  towarzysko. Urugwaj dwa dni temu dostał lekcję piłki od Włochów i przegrał 0:3. Inni hegemoni z tego kontynentu zmierzą się ze sobą, a mecz zostanie rozegrany w Australii. Zatem wymieszanie z poplątaniem. Ale na klasyk i starcie Argentyny z Brazylią warto rzucić okiem.

 2 forBet Baner

 

Legalne Zakłady Bukmacherskie

Oficjalny debiut nowego trenera Argentyny przypadł na niezwykle prestiżowy mecz z Brazylią. Spotkanie zapowiada się na wyrównany bój, w którym ciężko wskazać faworyta. Podobnego zdania są także bukmacherzy, w tym forBET:

 Legalne Zaklady Bukmacherskie argentyna brazylia

 

Argentyna – Brazylia

Ze względu na historię i wzajemne animozje obu państw, mimo towarzyskiego starcia mecz urasta do rangi hitu. Brazylia już jest pewna biletów na Mundial w Rosji, Argentyna musi wciąż walczyć o ten awans, a po zwolnieniu trenera Edgardo Bauzy wszyscy w Argentynie są pełni nadziei. Świetny Jorge Sampaoli, który do złota w Copa America doprowadził reprezentację Chile i tak świetnie radził sobie w Sevilli ma być wybawicielem i ojcem wyjścia z kryzysu tej reprezentacji. A gwiazd w Argentynie przecież nie brakuje. Jednak nowy selekcjoner nieco odświeżył kadrę. Powołał kilku zawodników ostatnio nie widzianych na zgrupowaniach Albicelestes. Mowa tutaj o świetnych w ligach europejskich Alejandro Gomezie, Mauro Icardim czy Manuelu Lanzinim. Szczególnie powołanie szalejących we włoskiej Serie A Gomeza i Icardiego musi od razu cieszyć kibiców. Icardi był pomijany przez wszystkich kolejnych selekcjonerów, a w Interze Mediolan jest on wielką gwiazdą.

Brazylia do meczu przystąpi bez Neymara, czyli swojej największej gwiazdy, która już regeneruje się po trudach sezonu. Canarinhos zagrają także bez Dani Alvesa, Marcelo i Roberto Firmino. Braki to spore, ale trener Tite pokazał już, że wie co robi. W kadrze nadal jest wielu świetnych piłkarzy i ma kto grać.

Szykuje się super mecz, ciężko wyrokować kto okaże się lepszy. Obyśmy byli świadkami kunsztu technicznego tych zespołów, a na to samo liczy blisko 100 tysięcy kibiców jacy wykupili bilet w Melbourne.