Jorge Sampaoli

 

Maraton z  hiszpańską ligą trwa w najlepsze. Ledwo w poniedziałek wieczorem zakończono serię numer 33, a już od wtorku trwa kolejka numer 34, której zwieńczenie zaplanowane jest na czwartek wieczór. Jeżeli myślicie, że to będzie koniec maratonu, to grubo się mylicie bo już w piątek kolejne mecze. Sevilla nie tak dawno przeżywała spory kryzys, ale ostatnie trzy mecze były już udane w wykonaniu podopiecznych Jorge Sampaolego. Czy pójdą więc za ciosem i wygrają kolejny mecz? Przekonamy się późnym wieczorem w czwartek.

 1 LV BET Baner

 

Czwartek w La Liga – Typy Bukmacherskie

Kolejka rozbita na trzy dni, trzy mecze też obejrzymy w czwartek wieczorem. Faworytami gospodarze. Sevilla i Bilbao biją się o europejskie puchary. STS widzi w nich wyraźnych faworytów swoich najbliższych meczów. Może warto złączyć oba typy i zagrać je w dublu? Spójrzmy na plan gier w STS:

 Czwartek w La Liga Typy Bukmacherskie

 

FC Sevilla – Celta Vigo

Przez pewien czas Sevilla była w czubie ligowej tabeli i wydawało się, że powalczy z Barceloną i Realem o tytuł. Jednak tempo w zdobywaniu punktów jakie narzucili dwaj ligowi giganci z Hiszpanii było dla Sevilli zbyt wysokie. Sevilla przeżywała kryzys, który zepchnął ten team na 4 miejsce. Obecny stan i sytuacja w ligowej tabeli sprawia, że Sevilla nadal jest zamieszana w grę o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. Jednak muszą też patrzeć bacznie w tylne lusterka bo ekipa Villareal nie poddaje się i chce powalczyć o 4 miejsce. Sevilla w razie wygranej z Celtą Vigo zrówna się punktami z Atletico, wtedy można już powiedzieć, że Top4 osiągną, a jedyną niewiadomą będzie kto zajmie 3 miejsce dające bezpośredni udział w Lidze Mistrzów. 4 miejsce o tyle niewygodne, bo skazuje na batalie w eliminacjach, które nie zawsze muszą się skończyć szczęśliwie.

Celta Vigo sezon ligowy ma średni, ale klub z Galicji skupia swoją uwagę od jakiegoś czasu na wystepie w Lidze Europy. A tutaj Celta spisuje się znakomicie, po wyeliminowaniu w ćwierćfinale zespołu Gent, tym razem los skrzyżował Celte z Manchesterem United. Pierwszy mecz półfinałowy już w przyszłym tygodniu. Czy więc Sevilla wykorzysta rozkojarzenie rywala i wygra na własnym terenie?

 

Zobacz również:

LVBET - Punkty Naziemne